25.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Piedalās akcijā „Zvaigzne austrumos”

Print Friendly, PDF & Email

 

Jau otro gadu skolotāja Sanita Baumane Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā organizē un vada akciju „Zvaigzne austrumos”, kurā tiek sagādātas dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem.

Akcijas „Zvaigzne austrumos” organizatori dāvanas nogādās  irākiešu un sīriešu karā cietušajiem bērniem, kas patvērumu raduši Jordānijā, un Sudānas bēgļu bērniem Ēģiptē. Šogad plāno arī iepriecināt Krievijas – Gruzijas kara bēgļu bērnus Gori nometnē, Gruzijā.

Mēs ceram, ka bērni  no sirds priecāsies par  mūsu sarūpētajām rotaļlietām, rakstāmpiederumiem, zīmēšanas piederumiem,  higiēnas piederumiem, drēbēm, pašu adītām zeķītēm, šallēm, saldumiem.  

Šajā gadā tika sagatavotas 35 dāvanas– kurpju kastes un saziedoti 250 eiro, lai dāvanas varētu transportēt uz patvēruma vietām.
Pagājušajā gadā saziedojām 32 dāvanas un 180 eiro!

11.klases skolēni ļoti atbildīgi sagatavoja un sapakoja kastes.

Paldies ikvienam ziedotājam, jo tikai kopā mēs varam paveikt svētīgu darbu!

Ziedotāji , kuri ziedoja gan naudu, gan dāvaniņas

Kozuliņu ģimene- Jānis Kozuliņš, Salvis Kozuliņš , Dāvis Kozuliņš
Elizabete Marta Bērziņa, Estere Grandava, Horens Markuss Stepiņš, Rikardo Janelsiņš, Emīlija Ēvele

Naudas līdzekļus ziedoja:  

Kristaps Kalniņš, Ritvars Valters, Māra Borodovska, Vineta Meistere, Sanita Baumane,  Ciprusu ģimene, Popu ģimene, Zaķu ģimene, Ilga Pelaka,, Zoja Čakša, Sandra Oto, Līvija Karro, Ralfs Emīls Enītis,  Kate Kaktiņa, Alīna Estere  Orlova, Una Zariņa, Roberts Leimanis, Laura Bērziņa, Evelīna Rence, Daniels Zeltiņš, Armando Zujevs, Kristīne Fiļipova, Aiva Zariņa, Niks Baumanis, Agnese Stradiņa, Agija Pētersone

 Dāvanas:

Emīls Jurka, Estere Zariņa, Tomass Gustavs Celenbergs, Marta Brante, Keita Aule,  Ance Ābolkalne, Valters Pujiņš, Sonora Babre, Jēkabs Drubiņš, Laura Kalekaure, Laura Kranāte, Deivids Ņikitins, Laura Vadone, Evelīna Uva Strēlniece, Sandijs Jansons,  Uvis Vilnis Prazņicāns,  Zanda Voropajeva, Melānija Bormane, Natālija Kranāte, Megija Kronberga, Martins Līvs, Kristīne Kuprijanova, Kristaps Kuprijanovs, Dārta Bērziņa, Ritvars Repuls, Līga Zaķe, Jēkabs Andris Beikmanis, Miks Ābele, Laila Ābele, Rita Ozoliņa, Alda Liepiņa, Indra Troska, 11.klases skolēni.

 Kalvis Kalniņš ar savu mašīnu nogādāja dāvanas pieņemšanas punktā Alūksnē.  

Mēs nevaram šiem bērniem atdot pazaudēto bērnību, bet ar vienu piepildītu kurpju kasti  mēs varam viņu sirsniņās ienest daudz prieka. ANO dati liecina, ka puse no kara bēgļiem pasaulē ir bērni – vairāk kā 10 miljonu bērnu palikuši bez mājām karadarbības dēļ.

Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet mēs varam palīdzēt kādam no viņiem!


Līvija Karro

skolotāja
Dalīties:
6. decembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs