14.12. plkst.13:00 Sociālo jautājumu komitejas sēde 

14.12. plkst.15:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

21.12. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.12. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Ar komandas “Cita Opera” uzvaru noslēdzas Apes čempionāta basketbolā

 

 

Apes novada čempionāts basketbolā beidzies ar sešām interesantām un skatāmām spēlēm, jo katrai no sešām komandām uz pēdējām spēlēm bija savi mērķi

“Gaujiena”- “Smiltene”- 46:50- labākie punktu guvēji- Nauris Guoģis 12, Armīns Ozoliņš 11, Kristaps Bērziņš 9; Māris Millers 26, Rolands Mellis 9
“Cita Opera”- “Virsaitis”- 59:43- Kaspars Paegle 18, Toms Roziņš 16 ; Nauris Lepiks 18, Māris Latiks 11
“Smiltene”- “Grundzāle”- 36:57–  Kaspars Kozlovskis 10, Rolands Mellis 10 ; Ivars Blīgzna 20, Gunārs Mašins 10
“Apiņi”- “Cita Opera”-62:70– Raivis Bērziņš 17, Kārlis Latiks 14 ; Kaspars Paegle 18, Toms Roziņš 16
“Gaujiena”-Virsaitis”- 59:46– Nauris Guoģis 20,Kristaps Bērziņš 12, Armīns Ozoliņš 12 ; Raitis Semjonovs 17, Nauris Lepiks 11
“Apiņi”-Grundzāle”- 57: 61 (pagarinājumā) –Edgars Zvejnieks 12,  Raivis Bērziņš 7, Mārcis Randa 6, Kristaps Liberts 6 ; Ivars Blīgzna 29, Sandis Rullītis 13

Pēdējās spēles spraigums izsaka visu čempionāta gaitu- līdz pat čempionāta spēles pagarinājuma pēdējām sekundēm nebija zināms medaļu sadalījums… Pirms šīs spēles skaidrs bija tikai tas, ka apeniešiem ir nepieciešama uzvara lai būtu pirmie, zaudējuma gadījumā viņi paliek trešie, bet grundzāliešiem uzvara nodrošina otro vietu- pretējā gadījumā viņi paliek trešie. Atceramies, ka arī pirmā apļa spēlē starp šīm komandām “Grundzāle”uzvarēja ar minimāļu starpību. “Cita Opera” šo spēles laiku pavada skatītāju rindās gaidot iznākumu, jo pirmā apļa spēlē zaudēja “Apiņiem” ar 22 punktu starpību.

“Grundzālei” auguma pārsvars, bet ‘Apiņiem” ar traumētu kāju uz rezervistu soliņa viens no pamatsastāva spēlētājiem Rūdolfs Tomsons. Sākumā atraujas “Apiņi”, bet tad “plosīties”sāk  Ivars Blīgzna, kam padodas visi basketbola spēles pamatelementi un izlīdzinātā spēle turpinās līdz pat papildlaika pēdējām sekundēm, kad piecēlušies kājās skatītāju rindās viens otru apsveic “Cita Opera” Jaunlaicene spēlētāji, jo viņi “Apiņiem”zaudējot ir kļuvuši par Apes novada šā gada čempioniem. Komandā spēlēja Agris Puzulis, Edgars Zaļakmentiņš, Nils Šķepasts, Kaspars Paegle, Reinis Mednis, Toms Roziņš, Mairis Kļava, Reinis Stahovskis, Elvis Bināns, Rihards Lielgalvis, Rolands Tišanovs, Rūdolfs Avots.

Čempionāta rezultatīvāko spēlēju balvas saņem Sandis Rullītis, Toms Roziņš un Artūrs Kļaviņš. Labākie spēlētāji komandās Kaspars Paegle, Māris Millers, Jānis Guoģis, Mārtiņš Kanders, Nauris Lepiks, Raivis Bērziņš.

Trīspunktu metienu konkursa finālā no 15 basketbolistiem iekļuva Sandis Rullītis, Kaspars Paegle, Toms Roziņš un Ritvars Ņeupakojevs. Fināla uzvarētājs Ritvars Ņeupakojevs un saņēma balvu.

Apbalvošanā visiem čempionāta dalībniekiem vitamīnu dzērienu dāvina veikals SIA “Velo profs”Rīga.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Juris Ozoliņš

Aizvadītās kārtas spēļu rezultāti Apes novada čempionātā basketbolā:

“Apiņi”-“Virsaitis” 60:45
labākie punktu guvēji –Kristaps Liberts 21, Ritvars Ņeupakojevs 9; Nauris Lepiks 21, Reinis Semjonovs 11

“Grundzāle”-“Cita Opera” 53:61 
Artūrs Pauliņš 24, Sandis Rullītis 11; Kaspars Paegle 21, Mairis Kļava 16

“Apiņi”- “Gaujiena” 54:42
Raivis Bērziņš 12, Ritvars Ņeupakojevs 11; Jānis Guoģis 16, Artūrs Kļaviņš 15

“Smiltene”-“Virsaitis” 52:45
Mārtiņš Sorokins 20, Intars Kalniņš 8; Reinis Semjonovs 19, Nauris Lepiks 8

“Grundzāle”-“Gaujiena”  57:47
Artūrs Pauliņš 30, Mārtiņš Kanders 20; Artūrs Kļaviņš 20, Jānis Guoģis 18

“Smiltene’-“Cita Opera” 48:89
Elviss Markss 13, Mārtiņš Pelēcis 8; Kaspars Paegle 26, Rūdolfs Avots 22, Reinis Mednis 19

Pēdējā sacensību diena 2. decembris 

10.00-    “Gaujiena”-  “Smiltene”
11.20-  “Cita Opera’- “Virsaitis”
12.40- “Smiltene”-‘Grundzāle”
14.00 – Trīspunktnieku metienu konkurss
14.20- “Apiņi”-“Cita Opera”
15.40- “Gaujiena”-“Virsaitis”
17.00-  “Apiņi”- “Grundzāle”
18.30- Apbalvošana  

Kā redzams pirms izšķirošajām divām spēlēm vadībā ir “Apiņi”, “Cita Opera” un “Grundzāle”, bet teorētiski cīņā par medaļām “Grundzāli” var panākt arī “Virsaitis”un “Smiltene”.

“Gaujiena”ir apņēmusies izcīnīt uzvaru un “Apiņiem “ divas smagas spēles ar līdergrupas komandām, kā arī “Virsaitis” negriezīs ceļu nevienam.

Tādēļ visi sestdien uz Apes sporta zāli, kur risināsies arī pauzēs konkurss skatītājiem, trīspunktu metienu konkurss spēlētājiem un noslēgumā apbalvoti tiks čempionātā trīs labākie, kā arī viens labākais katrā komandā.

                                           

 


Gaujiena—  ”Apiņi “ – 45:59
Labākie punktu guvēji –A. Kļaviņš 13, K. Bērziņš 10; M.Randa 11, K. Liberts 10, Edgars Zvejnieks 10

Virsaitis”   -”Smiltene” 69: 60
 Raitis Semjonovs 19, K.Bērziņš 19, Reinis Semjonovs 16 ; M.Millers 25

Apiņi”- “Cita Opera” 68:46
R.Tomsons 17, R.Krievāns 14, R.Bērziņš 13; T.Roziņš 18, R.Tišanovs 8

Grundzāle”- “Smiltene” 62:68
I.Blīgzna 18, S.Rullītis 16, ; Māris Millers 29, K.Muižnieks 21

Virsaitis”-“Gaujiena”-59:49
Reinis Semjonovs 17, Raitis Semjonovs 9, K. Bērziņš 9; A. Kļaviņš 23, M. Mazulis 19

Cita Opera”- “Grundzāle” 69:72
Kaspars Paegle 36, Toms Roziņš 14, Agris Puzulis 11;  Artūrs Pauliņš 27, Gunārs Mašins 16


Bez zaudējumiem pēc 4 spēlēm ir “Apiņi”Ape, Ar 3 uzvarām seko “Grundzāle”,  pa divām uzvarām ir ‘Virsaitim’Ape un “Citai Operai “ Jaunlaicene, viena uzvara “Smiltenei’ . Bez uzvarām pagaidām ir ‘Gaujiena”.

Nākošās spēles paredzētas 19. novembrī

10.00-  “Cita Opera”Jaunlaicene- “Virsaitis”Ape
11.20- “Grundzāle’-“Apiņi”
12.40- “Gaujiena”Smiltene”
14.00-  “Virsaitis”-“Grundzāle”
15.20- “ Gaujiena”- “Cita Opera”Jaunlaicene
16.40-  “Apiņi”- “Smiltene”        

 

 


Iesācies Apes novada čempionāts basketbolā, un pirmās kārtas rezultāti ir sekojoši-

“Virsaitis” Ape  – “Grundzāle” 45:59
“Apiņi”Ape – “Smiltene” 52:34
“Gaujiena”- “Grundzāle”  45:78
“Cita Opera”Jaunlaicene- “Gaujiena” 72:46  
“Apiņi”Ape – “Virsaitis’Ape  59:39
“Cita Opera”Jaunlaicene- “Smiltene”71:35 

Labākie punktu guvēji pēc divām spēlēm komandās
“Virsaitis”( Klāvs Bērziņš 27 p; Reinis Semjonovs-17, Raitis Semjonovs 17)
“Apiņi”( Raivis Bērziņš 19, Rūdolfs Tomsons 18, Kristaps Liberts 17, Kārlis Latiks 15 )
“Gaujiena”( Artūrs Kļaviņš 24, Nauris Guoģis 22, Armīns Ozoliņš 20)
“Cita Opera”  Jaunlaicene( Agris Puzulis 26, Rolands Tišanovs 26, Toms Roziņš 23)
“Smiltene” ( Ivars Joksts 17, Mārtiņš Pelēcis 12)
“Grundzāle”( Sandis Rullītis 29, Atis Grimza 26, Mārtiņš Kanders 24)

Spraigās spēles turpināsies 4. novembrī, kad savā starpā tiksies vēl nezaudējušās komandas

4. novembris

10.00-  “Gaujiena’- “Apiņi”
11.20- “Virsaitis’-“Smiltene”
12.40- “Apiņi”- “Cita opera”
14.00- ‘Grundzāle”- “Smiltene’
15.20- “Virsaitis’- “Gaujiena”
16.40- ‘Cita Opera’-“Grundzāle”        

 

 


Tradicionāli sešas basketbola  komandas ar pirmo sabraukumu 28. oktobrī uzsāks Apes novada čempionātu Apes sporta zālē.

Spēļu grafiks 28.10.

10.00- “Virsaitis”Ape- “Grundzāle”
11.20 – “Apiņi”Ape- “Smiltene”
12.40- ‘Gaujiena” – “Grundzāle”
14.00- “Smiltene”-“Jaunlaicene”
15.20- “Apiņi”Ape- “Virsaitis”Ape
16.40- “Gaujiena”- “Jaunlaicene”

 

Informāciju sagatavoja:
Juris Ozoliņa
Apes novada sporta darba organizators

 

 

Dalīties:
4. decembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs