19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Aicina Apes novada uzņēmējus pieteikties otrajam semināram

Print Friendly, PDF & Email

 

Turpinoties projekta “Coop Local” aktivitātēm Apes novada uzņēmējiem, kuri nodarbojas ar piena un gaļas ražošanu un pārstrādi ir iespējams pieteikties otrajām apmācībām, kas norisināsies Smiltenes novadā no 29. līdz 30.janvārim.

Tēma – mārketings un sadarbība. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību apmācībām līdz 23.janvārim. Vienlaicīgi būs iespēja satikt un veidot kontaktus ar Repinas, Vastselīnas, Setomā un Smiltenes novada uzņēmējiem.

No 19.-20.februārim norisināsies otrās apmācības ogu un augļu audzētājiem un pārstrādātājiem Repinā. Pasākuma ietvaros, divu dienu laikā uzstāsies gan lektori, gan viesosimies uzņēmumos un runāsim par pieredzi produkcijas realizēšanā. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību apmācībām līdz 7.februārim.

Aicinām pieteikties pasākumiem, sazinoties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.: 29436225 baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel. 64307213 vai mob.tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv.

Aktivitātes tiek organizētas INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. Est-Lat14 “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”) ietvaros.

 

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Dalīties:
26. janvāris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen