Saistītie raksti

Aicinām novada jauniešus iesaistīties projektā “PROTI un DARI!”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada dome īsteno projektu “PROTI un DARI!”, kura ietvaros jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem ir iespēja attīstīt savas prasmes, apgūt kādu arodu, iesaistīties dažādās aktivitātes.

Projekta mērķis – motivēt un aktivizēt jauniešus, kuri nemācās, nestrādā vai neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki.

Projektā veicamie soļi:

1) jaunietim veic profilēšanu (tiek izvērtētas jaunieša spējas, prasmes, intereses u.c), kā rezultātā tiek sastādīta jaunieša individuālā pasākumu programma;

2) attiecīgi no profilēšanas gaitā izstrādātās individuālās programmas, jaunietim tiek piedāvāti tālākizglītības kursi vai darbības, kurās viņš vēlas un var iesaistīties. Tā var būt karjeras atbalsta sniegšana,  iesaistīšanās NVO aktivitātēs, viesošanās izglītības iestādēs, e-mācīšanās programmas, tie var būt dažādi kursi;

3) vienam jaunietim individuālā pasākumu programma var ilgt no 2 līdz 9 mēnešiem.

Aicinām jauniešus izmantot iespēju attīstīt savas prasmes, apgūt kādu arodu un vērtīgi pavadīt savu laiku. Pieteikties projektam iespējams, zvanot – Maijai Kārkliņai tālr. 27809177 vai projekta vadītājai Indrai Levanei tālr. 29406867 vai rakstiet maija.karklina@ape.lv vai indra.levane@ape.lv vai nāciet uz Apes novada Sociālo dienestu, Tirgus iela 5, Apē vai Apes novada pagastos pie sociālā darba speciālistiem – Gaujienā „Nolejas”; Trapenē „Pagastnams”; Virešos „Vecvireši”, Vidagā „Cīrulīši”.

Informāciju sagatavoja:
Indra Levane
projektu vadītāja

 

Dalīties:
23. janvāris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs