25.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Iespēja iegādāties Apes novada kalendāru 2018. gadam

Print Friendly, PDF & Email

Apes novada tūrisma informācijas centros iespēja iegādāties Apes novada kalendāru 2018. gadam, kas veltīts Latvijas simtgadei – Apes novads Toreiz un Tagad. 

Kalendāra „Apes novads toreiz & tagad”  –  1 (viena) eksemplāra maksa –  Sienas kalendāram 4.49 eiro bez PVN, ar PVN – 5.43 eirogalda kalendāram 2.79 eiro bez PVN, ar PVN 3.38 eiro.

Apes novada kalendārs 2018. gadam veidots, par pamatu ņemot vēsturiskās fotoizstādes ”Apes novads toreiz un tagad” savāktos materiālus.
Šo darbu mēs darījām ar mīlestību pret vietu, kurā dzīvojam, strādājam… Mēs esam tā Latvijas daļa, kura šobrīd veido Latvijas tagadni, tādēļ esam atbildīgi par pagātnes liecību saglabāšanu un nodošanu nākamajai paaudzei, lai veidotu Latvijas nākotni. Izveidojot šo izstādi un kalendāru, kuri bagāti ar fotogrāfijām un vēstures liecībām, mēs gribam rosināt diskusiju starp paaudzēm, radīt iespēju plašākai sabiedrībai iepazīties ar katru mūsu novada pagastu un Apes pilsētu. Mūsu pagātni, tagadni un nākotni veido cilvēki. Arī Tu, kas šo lasi, esi viens no viņiem!

Kalendāra izmaksas sastādītas ņemot vērā autoratlīdzību par maketa sagatavošanu,  iespiešanas pakalpojumus, kā arī sagatavošanas un pārdošanas izmaksas.

Šī ir visu mūsu kopīga dāvana savam novadam un Latvijai 100gadē!


 

No 01.12. – 28.02. Apes tautas namā apskatāma vēsturiskā fotoizstāde “Apes novads toreiz un tagad”, kas ietver visu novada teritoriju Apes pilsēta un Apes pagasts, Gaujienas pagasts, Virešu pagasts, Trapenes pagasts.

Sekojiet informācijai, jo izstāde tiks izvietota arī novada pagastos- tautas namos, bibliotēkās, skolās. 

Vēlāk katrs pagasts savu izstādi nodos kaimiņu pagastam, tā ļaujot tai apceļot visu Apes novadu, radot gan klātbūtnes sajūtu, piederības sajūtu savam pagastam un Apes novadam, stiprinot patriotismu un pievēršot uzmanību vietējām vērtībām.  

 

LV100 #EsEsmuLatvija #Latvijai100

Dalīties:
29. janvāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs