Saistītie raksti

Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros aicina uz nodarbībām

Print Friendly, PDF & Email

 

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/057 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”

Aicinām ģimenes ar bērniem apmeklēt vispār attīstošās vingrošanas nodarbības

Vispārattīstošās vingrošanas nodarbības 4-9 gadus veciem bērniem un viņu vecākiem vai vecvecākiem. Nodarbības vērstas uz visu muskuļu grupu harmonisku attīstību, stājas uzlabošanu, kustību koordināciju, spēka, lokanības un veiklības attīstīšanu.

Nodarbības notiek katru pirmdienu plkst. 17.00 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā.
Nodarbības ir bez maksas.
Nodarbības vada Lāsma Kalniņa.


 

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/057 Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā

Aicinām apmeklēt CIGUN (vingrošanas) nodarbības

CIGUN vingrojumi ir domāti visiem vecumiem. Klasiskais medicīniskais CIGUN ir gandrīz piecus tūkstošus gadu vecs. Gadsimtu gaitā tas ir atsijājies, paturējis tikai veselībai derīgo, papildinājies ar jaunākajiem zinātnes atklājumiem.

Vingrojumi palīdz saglabāt veselību, uzlabo pašsajūtu, uzlabo dzīves kvalitāti. To pamatā ir pareiza elpošana, pareiza domāšana, locītavu atbrīvošana un stiepšanās vingrojumi.

Daudzi CIGUN elementi ir atrodami jebkura mūsdienu fizioterapeita ieteicamo vingrojumu krājumā, ja sāp mugura vai locītavas.

Nodarbības notiek katru trešdienu plkst. 10.00 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā
Nodarbības ir bez maksas
Nodarbības vada Irēna Meistere

 


 

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/057 Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā

Aicinām apmeklēt JOGAS nodarbības

Nodarbību laikā tiek apgūtas prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā, apgūt jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumus, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksus (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju, stresa mazināšanas tehnikas.

Nodarbības notiek katru trešdienu plkst. 18.00 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā

Nodarbības ir bez maksas
Nodarbības vada Inguna Baranovska

Par nodarbībām sīkāka informācija pie Indras Levanes, tālr. +371 29406867

 

 

Dalīties:
22. janvāris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs