25.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Gada nogalē Apes sporta kompleksā notika volejbola un strītbola mači

Print Friendly, PDF & Email

 

16. decembrī Apes sporta kompleksā norisinājās atklātās sacensības strītbolā ( 3×3)

Strītbola  sacensībās piedalījās kopumā piedalījās 8 komandas. Spēles noritēja pēc apļa sistēmas. Vīriešu konkurencē  rezultāti:

1.vieta komandai no Alūksnes -„JER”( Rūdolfs Avots, Edgars Vītols, Jānis Krastiņš);
2. vieta komandai no Apes – „Amatieri” ( Ritvars Ņeupakojevs, Māris Latiks, Nauris Lepiks);
3.vieta komandai no Alūksnes-„Cita Opera”( Toms Roziņš, Mairis Kļava, Reinis Mednis).

Tāpat, pasākuma izskaņā spēlētāji piedalījās arī tālmetienu”3 punktu metienu ” konkursā. Minūtes laikā, pēc iespējas vairāk jāsamet precīzi metieni grozā. Divdesmit dalībnieku konkurencē  par uzvarētāju kļuva Edgars Vītols -14 punkti, otro vietu ar 11 punktiem izcīna Toms Roziņš, bet trešajā vietā atstāja apenieti Ritvaru Ņeupakojevu ar iegūtajiem 10 punktiem.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

 


 

Apē Ziemassvētku volejbols

Nu jau tradicionāli Ziemassvētkos Apē, kopā pulcējas volejbola draugi, radi un paziņas, lai spēlētu volejbolu, jautri pavadītu brīvo laiku. Dodot iespēju arī skolu jaunatnei, kuriem tas patīk.

Sestdien, 23. decembrī  Apes sporta kompleksa zālē notika  Apes pilsētas atklātās volejbola sacensības ‘’MIX’’  komandām (2 sieviete/2 vīrieši ), ar 13 komandu piedalīšanos. Kurās spēlēja  dalībnieki no Alūksnes, Jaunlaicenes, Veclaicenes, Rīgas, Zeltiņiem, Gaujienas, Smiltenes un Apes.

Uzvarot priekšsacīkšu apakšgrupā, gan gūstot uzvaru finālspēlē-  pirmo vietu izcīnīja komanda „Driftahalle” „ – Ape/ Alūksne (Kristiāna Oto, Nadīna Bērziņa, Gatis Krauja, Aigars Sniedzāns) . Otro vietu izcīnīja komanda „Fantastiskais četrinieks” no Alūksnes (Rihards Zvejnieks, Jānis Andrejevs, Dzintra Andrejeva, Anastasija Zotova), trešajā vietā palika komanda „4A”-Alūksne/Ilzene (Ance Ozola, Aleksandra Šabanova, Agnis Bināns, Arvīds Sams) , bet komanda „ Ko Tu neteiksi” no Smiltenes, ar atzīstamu sniegumu aizcīnījās līdz ceturtajai  vietai.

Ko nozīmē Nakts turnīrs ?-paši esam aktīvi tiesneši, labas atmosfēras uzturētāji un apbalvojam godalgoto vietu ieguvējus 7:30 no rīta.

Paldies volejbola draugiem par atsaucību! 

Informēja:
Aija Latika
Apes pilsētas sporta darba organizatore
Dalīties:
8. janvāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs