21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Gaujienas jaunsargiem labi rezultāti Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensībās Cēsīs

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Laikā no janvāra beigām līdz marta sākumam četrās Latvijas vietās notiks Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensības. Jaunsargiem tā būs lieliska iespēja trenēt atmiņu, loģisko domāšanu, izveicību un orientēšanās prasmes dažādās labi pazīstamās ēkās.

Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības 2017. gadā guva lielu atsaucību no jaunsargiem reģionos – tajās piedalījās vairāk nekā 800 individuālie dalībnieki. Jaunieši interesējās par iespēju orientēšanos telpās izmēģināt arī nākamajos gados, tāpēc Jaunsardzes un informācijas centrs ar Latvijas Orientēšanās federāciju turpina sadarbību un 2018. gadā katrā novadā atkal rīko četrus telpu orientēšanās sacensību posmus. Telpu orientēšanās sacensības ir laba iespēja iepazīties ar orientēšanās sportu jaunā veidā. Tāpat šīs sacensības dod jauniešiem iespēju pagarināt orientēšanās sacensību sezonu un sacensties savā starpā, noskaidrojot labāko skrējēju savā grupā līdz pat marta sākumam.

Uz pirmo posmu 20.janvārī Cēsu 2. pamatskola devās arī Gaujienas jaunsargu komanda. Kopā sacensībās piedalījās 256 dalībnieki. Dalībniekiem bija jāveic divas distances, orientējoties pa skolas telpām un zālēs izveidotajos labirintos.

Rezultāti:

S12 meiteņu grupā 16 dalībnieču konkurencē 4.vieta Martai Kalniņai (2.distancē labākais laiks).
V14 zēnu grupā 28 dalībnieku konkurencē uzvara Kristeram Lārmanim, 4.vieta Uvim Sproģim, 6.vieta Ģirtam Harkinam.
V16 zēnu grupā 57 dalībnieku konkurencē 4.vieta Austrim Kalniņam (1.distancē labākais laiks), 5.vieta Jēkabam Kalniņam, 9.vieta Danielam Auziņam.
S40 grupā 10 dalībnieču konkurencē 7.vieta Sanitai Sproģei
V40 grupā 12 dalībnieku konkurencē 7.vieta Raivim Kalniņam.

Raivis Kalniņš
Gaujienas sporta organizators
Dalīties:
25. janvāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs