Saistītie raksti

Apes novada pašvaldība paraksta sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Alūksnē, 15.februārī Apes novada pašvaldība parakstīja līgumu ar Latvijas Universitāti par sadarbību izglītības, reģionālās attīstības un zinātnes jomā, lai sekmētu novada iedzīvotāju izglītības līmeņa paaugstināšanu, mūžizglītības pasākumu realizāciju un novada ekonomisko izaugsmi.

Apes novada domes priekšsēdētāja Jāņa Liberta un Universitātes rektora Indriķa Muižnieka parakstītajā līgumā starp pašvaldību un Universitāti tiek plānoti vairāki sadarbības veidi – pašvaldības iestādēs tiks nodrošinātas studējošo nepieciešamās prakses vietas, tiks izstrādāti un realizēti kopīgi projekti, Universitātes Alūksnes filiālē, Apes novada kultūras un izglītības iestādēs tiks organizētas gan meistarklases, gan citi radoši pasākumi un saskaņā ar Apes novada attīstības programmu tiks izstrādāti studējošo kvalifikācijas, bakalaura un maģistra darbu tematu virzieni.

                                                                          foto Evita Aploka

Dalīties:
19. februāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs