21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” pieteikto objektu vidū VUGD depo ēkas un palīgēkas nojaukšana un jaunbūve Apē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017”, kas šogad norisinās Latvijas simtgades zīmolā, saņemti 114 pieteikumi, pārstāvot visdažādāko būvju tipoloģiju un aptverot visu Latviju, kā arī ārvalstis – Zviedriju un Lietuvu, kur Latvijas pilsoņi piedalījušies dažādu objektu tapšanā, informē biedrība “Building Design and Construction Council.

Konkurss “Latvijas Būvniecība Gada balva 2017” ir visaptverošākais un arī demokrātiskākais konkurss, būvniecības parādē pieteikti lieli un mazi objekti, kurus būvējuši lieli, vidēji un mazi būvniecības uzņēmumi. Skolas un viesnīcas, betona un koka tilti, lielas sabiedriskas ēkas un privātmājas, daudzdzīvokļu ēkas un infrastruktūras risinājumi, sporta laukumi, lidostas skrejceļš un bērnudārzi, sporta centri, peldbaseini, koka ēkas un publiskās ārtelpas objekti, ražotnes un muzeju ēkas, pils un ārstniecības iestāde. Tie ir objekti no Latvijas – Rīgas, Liepājas, Valmieras, Ādažiem, Siguldas, Gaujas, Ventspils, Krāslavas, Bauskas, Apes, Kuldīgas, Jūrmalas, Krimūnām, Pāvilostas, Pļaviņām, Ogres, Cēsīm, Ķeipenes, Skrundas, Viļakas, Babītes, Mazmežotnes, Murjāņiem, Āraišiem, Preiļiem, kā arī Latvijas pilsoņu būvēti vai pasūtīti objekti Zviedrijā un Lietuvā.

Konkursa rezultātu paziņošana notiks 7.martā.

Pieteiktie objekti un nominācijas aplūkojamas šeit: http://www.buvniekupadome.lv

Nominācija “Publiskā jaunbūve”
VUGD depo ēkas un palīgēkas nojaukšana un jaunbūve Apē

Adrese: Dzirnavu iela 2A, Ape, Apes novads
Pasūtītājs: Nodrošinājumu valsts aģentūra – Ēriks Ivanovs, Antoņina Virčenko
Projekta autori: SIA „Sestais stils” – Ēriks Zīle; AS „Komunālprojekts” – Aleksandrs Čiņajevs
Galvenais būvuzņēmējs: SIA „RERE Būve” – Valdis Koks, Arvis Mūrnieks
Būvuzraugs: PS „Akorda un KPR”- Pēteris Gudrinieks
Projektētāji – konstruktori: SIA „Sestais stils” – Ēriks Zīle; AS „Komunālprojekts” – Aleksandrs Čiņajevs, Raisa Dmitrijeva, Sergejs Lasinskis
Galvenie darbuzņēmēji: SIA „Ozolmājas”; SIA „ASE”; SIA „Pristis”, SIA „Fonsterprof”

 

Konkursu “Latvijas Būvniecības Gada balva” organizē biedrība “Building Design and Construction Council” sadarbībā ar RDĪD, EM, VARAM, Latvijas Darba Devēju konfederāciju, biedrību “Zaļās mājas”, VKPAI, “Live Rīga”, konkursu atbalsta “Pillar”, “TechnoNicol”, “Evopipes” “ThermoWhite”, “Peikko”, “Philosophers Residence”, “Scania”.

 

 

 

Dalīties:
12. februāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs