21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Aicina izteikt viedokli par Apes bērnu rotaļu laukumu, ko plānots pārveidot

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Lai labais vairo labo! Ar šādu moto mums gribētos savā pilsētā strādāt un aicināt arī jebkuru iedzīvotāju iesaistīties. Aprīlī – Lielās Talkas ietvaros gribam pārveidot pilsētas skvēru, paplašināt bērnu rotaļu laukumu, izveidot mūsdienīgus, jaunus stādījumus.

Esošās, pāraugušās tūjas, kuras daudziem patreiz kalpo kā vieta, kur paslēpties, ir iecerēts nozāģēt. Arī morāli un fiziski novecojušos betona paaugstinājumus ir iecere nojaukt, tā vietā paplašinot teritoriju bērnu rotaļu laukumam, ko papildināsim ar jauniem rotaļu elementiem – šūpolēm lielākiem bērniem, aktīvo sienu kāpelēšanai. Laukumā būs arī dārzeņu audzēšanas kastes, kurās bērni kopā ar vecākiem sēs un stādīs dārzeņus un garšaugus, kops, mācīsies nosaukumus, pēc tam to visu varēs novākt un nogaršot.

Jauna vieta ir noskatīta arī Ziemassvētku eglei, kura tiks iestādīta 3-4 metri gara, ko īpaši mums izraudzīsies un sagatavos stādīšanai AS “Latvijas valsts meži” Smiltenes kokaudzētavas darbinieki. Šis kopīgi veidotais laukums un stādījumi būs kā mūsu dāvana pilsētai un Latvijai nozīmīgajos svētkos.

Ja kādam ir laba ideja, ko varētu vēl mainīt esošajā laukumā, tad ļoti labprāt uzklausīsim jūsu domas un ieteikumus. Sazinieties ar Anitu Harju vai Ilvu Sāri.

Lūdzu, iepazīstieties ar mūsu idejām, papildiniet, iesakiet, labojiet!

Mīlot savu pilsētu un Latviju  –  Anita, Ilva

Dalīties:
19. februāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs