21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Apes novads piedalījās  tūrisma izstādē “Balttour-2018”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Trīs dienas, no 2. līdz 4. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās  25. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2018”-  plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem.  „Balttour 2018” aktivitātes notika divās hallēs – ārvalstu un Latvijas, kopumā  gandrīz 500 stendos, kuros savus piedāvājumus prezentēja ap 860 tūrisma uzņēmumu no 39 pasaules valstīm . Izstādē pabija 29 630 apmeklētāji.

Apes novads jau piekto gadu bija pārstāvēts  stendā  “Vidzemes šosejas pieturas”   kopā  ar Raunas, Smiltenes un Alūksnes novadu.  Prezentējām  gan savu, gan kopīgo tūrisma piedāvājumu – tematiskās tūrisma pieturas  abās pusēs Vidzemes šosejai.  Aicinājām  ceļotgribētājus uz Tūrisma ralliju “Vidzemes pieturu piedzīvojums”   26. maijā un akciju ”Apceļo Vidzemes šosejas pieturas”. Piektdien svinīgā stenda atklāšanā piedalījās visu četru novadu  pašvaldību vadītāji, kā arī kultūras darba koordinatori.

Izstādes laikā Apes novada tūrisma darbinieki atbildēja uz neskaitāmiem interesentu jautājumiem, visvairāk apmeklētāju bija sestdien.  Viņu  intereses bija ļoti dažādas , tai skaitā aktīvās atpūtas iespējas (velomaršruti, laivošana, pārgājienu takas, rogainings),  pasākumi  lieliem un maziem, semināru sarīkošanas iespējas un pieredzes apmaiņas iespējas saimniecībās, maršruti skolēnu ekskursijām,  naktsmītnes un ēdināšanas vietas.   Interese bija  arī vairākiem žurnālistiem un tūrisma firmu pārstāvjiem.

Aicinot doties uz Apes novadu, piedāvājām  nodegustēt  iecienīto SIA “Very Berry” produkciju – dažādus morsus, bet  līdzpaņemtie iežu paraugi liecināja par mūsu novada dabas bagātībām. Vispusīga informācija stendā bija pieejama par senlietu muzeju “Fazāni”.

Paldies par darbu izstādē  Sanitai Sproģei, Armandam Būdam, Līgai Semjonovai un brīvprātīgajai palīdzei Līgai Kornetai!

Apmeklētāji izteica atzinību par mūsu stendu, kas  arī šogad atradās labi pārskatāmā vietā,  par garšīgajām degustācijām,  par darbinieku tērpiem, uzslavēja  veiksmīgo sadarbības projekta  ideju, ko turpināsim un pilnveidosim arī  turpmāk, gatavojoties  nākamajām izstādēm. “Balttour – 2019” notiks  1.-3. februārī. 

 

Izstādes atklāšanas pasākumā novada tūrisma darba organizatori Armands Būda, Astra Binde                                          un Sanita Sproģe kopā ar domes priekšsēdētāju Jāni Libertu                                                                       un kultūras darba organizatori Apes novadā Laimu Poševu

 Astra Binde
Apes novada tūrisma darba organizatore
Dalīties:
12. februāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs