Saistītie raksti

Sniega diena Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

25.februārī Gaujienā „Anniņu” muzeja apkārtnē, jau 4. gadu, notika Sniega dienas pasākums. Aktīvi pavadīt sniegoti saulaino svētdienu bija ieradušies 78 dalībnieki, kuri nebija nobijušies no ziemas aukstuma.

Pasākums notika Eiropas Sociālā fonda projekta Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadāietvaros.

Katrs sev izvēlējās piemērotāko un tīkamāko aktivitāti. Slēpošanas trases bija sagatavotas apkārt „Anniņu” dīķim un pa Gaujas dabas taku. Uz dīķa savas iemaņas varēja pārbaudīt slidošanā un hokeja spēles elementos. Turpat netālu notika vizināšanās no kalniņiem ar ragaviņām un ar citiem līdzi paņemtajiem braucamajiem.. Brīvajos brīžos lapenē pie uguns pavarda varēja sasildīties, iedzert siltu tēju ar medu un panašķoties ar cepumiem.

Paldies par slēpošanas trases un hokeja laukuma sagatavošanu Raivim Kalniņam. Paldies Mikum Rožkalnam, viņš vadīja slidošanas prasmes un hokeja iemaņu stafetes. Pasākumu foto mirkļos notvēra Inese Lukjanoviča. Paldies par silto tēju Sanitai Sproģei, Ingai Apsītei par palīdzību pie pasākuma norises. Paldies arī Jānim Krišjānim par uguns pavardu uzturēšanu „Anniņu” lapenē.

Sniega diena visus priecēja ar lieliskiem laika apstākļiem. Pēc sārtuma vaigos un prieka dzirksts acīs bija redzams, ka visi pasākuma dalībnieki bija apmierināti un lieliski pavadīja šo dienu! Balvu kā aktīvākā klase saņēma Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas 6.klase.

Sniega dienas organizatori

 

Dalīties:
28. februāris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs