Saistītie raksti

Tikšanās ar uztura speciālisti Agniju Irkli

Print Friendly, PDF & Email

 

 

12.02. plkst.10:00 Dāvja ozoliņa Apes vidusskolā notiks lekcija par veselīgu uzturu “Esi vesels!” ar uztura speciālisti Agniju Irkli.

Veselīgs uzturs ļauj organismam pareizi attīstīties un augt. Pateicoties tam, cilvēks  var izaugt vesels. Mūsdienās reti kurš spēj ēst patiesi veselīgi un pareizi. Bieži bērni nemaz nepazīst lielāko daļu veselīgos produktos. Šobrīd aiz vien lielāka problēma  pasaulē ir bērnu aptaukošanās problēma, pie kā noved mazkustīgais dzīves veids un nepareizas pārtikas lietošana. Tāpēc ir svarīgi skolēnus radināt pie svaigu augļu, dārzeņu lietošanu savā uzturā aizstājot ar tiem neveselīgo uzkodu lietošanu starpbrīžos.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/057  “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”

Dalīties:
6. februāris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs