Saistītie raksti

Ābeces svētki 1.klasei O. Vācieša Gaujienas pamatskolā

Print Friendly, PDF & Email

 

Aiz loga vēl sniega kupenas, bet gaisā jau virmo pavasaris. Skan zīlītes dziesma, saulīte sāk sildīt. Skolā jau esam apguvuši daudzas gudrības un vēlamies dalīties priekā par paveikto “Ābeces svētkos”.

Šodien mēs –  pirmās klases skolēni  un audzinātāja- sakām tā:

Ābecītei sakām sveikas,
Draugi bijām mēs līdz šim.
Atvadoties mēs tai teiksim:
Draugi vienmēr paliksim!
(J. Osmanis)

Svētku ciemiņus iepriecinājām ar skanīgām un jautrām dziesmām. Rādījām nelielu teātri par Cīrulīti un peļu saimi. Domājam, ka esam tikpat izpalīdzīgi un sirsnīgi kā pelēni – varam palīdzēt nelaimē nokļuvušam draugam un kopā stāties pret neganto žurku. Sakām mīļu paldies saviem vecākiem un skolotājām!

Paldies skolas vadībai par laba vēlējumiem un jauko dāvanu – lego klučiem!

Savus mazākos skolasbiedrus ar ļoti skaistām pašu gatavotām dāvaniņām un dziesmu iepriecināja 2. -4.klases skolēni.

 

Vairāk foto

Inga Baumane
1.klases audzinātāja
Dalīties:
8. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs