22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Aicina Apes novada uzņēmējus, kuri nodarbojas ar piena un gaļas ražošanu, pieteikties mācību pieredzes braucienam uz Igauniju

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Turpinoties projekta “Coop Local” aktivitātēm Apes novada uzņēmējiem, kuri nodarbojas ar piena un gaļas ražošanu un pārstrādi, ir iespējams pieteikties mācību pieredzes braucienam uz Igauniju, kas norisināsies no 26. līdz 27.aprīlim.

Brauciena ietvaros paredzēts arī kontaktu veidošanas seminārs, kurā piedalīsies un savā pieredzē dalīsies uzņēmuma “Louna piim” īpašnieks Meelis Mottus no Jaunrozes, kā arī Veru uzņēmējdarbības attīstības centra pārstāvis Tiit Toots. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību līdz 12.aprīlim. Būs iespēja satikt un veidot kontaktus ar Repinas, Vastselīnas, Setomā un Smiltenes novada uzņēmējiem.

Neskatoties uz to, ka gads iesācies nesen, projektā “Coop local” jau realizētas virkne aktivitāšu. Tā 18. – 19. janvārī norisinājās pirmais praktiskais seminārs topošajiem un esošajiem dārzeņu, garšaugu, tēju audzētājiem un pārstrādātājiem Veros,  kā nākamais no 29. līdz 30.janvārim Smiltenes novadā norisinājās otrais praktiskais seminārs uzņēmējiem, kuri nodarbojas vai plāno nodarboties ar piena un gaļas ražošanu un pārstrādi. No  19. -20. februārim Repinā otrajā praktiskajā seminārā tikās  ogu un augļu audzētāji un pārstrādātāji,  bet no 15. – 16. martam Apes novadā otrajā praktiskajā seminārā tikās topošie un esošie dārzeņu, garšaugu, tēju audzētāji un pārstrādātāji. Kā noslēdzošais šajā praktisko semināru ciklā 21. – 22. martā Repinā norisinās praktiskais seminārs amatniekiem. Visu praktisko semināru ietvaros savā pieredzē un darbībā dalās katras nozares pārstāvji – uzņēmēji, kā arī dalībniekiem tiek dota iespēja paviesoties kādā no saimniecībām un pārliecināties par konkrētā uzņēmēja darbošanos klātienē.

Aicinām pieteikties mācību pieredzes braucienam, sazinoties ar projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel. 64307213 vai mob.tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv.

Aktivitātes tiek organizētas INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. Est-Lat14 “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”) ietvaros.

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Daiga Bojāre
projekta vadītāja
Dalīties:
28. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs