Aicina pieteikties Vidzemes Uzņēmēju dienām Valmierā - Apes novads

16.08. plkst.14:00 Domes ārkārtas sēde

16.08. plkst.14:15 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas un Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēdes

27.08. plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības jautājumu un Sociālo jautājumu pastāvīgā komitejas sēdes

30.08. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Aicina pieteikties Vidzemes Uzņēmēju dienām Valmierā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Vidzemes Uzņēmēju dienās, kuras šogad norisināsies 18.-19.maijā Valmieras kultūras centrā, gatavību piedalīties ir izteicis arī Apes novads. 

Organizatori – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa informē, ka Vidzemes Uzņēmēju dienu programmā plānotas izstādes, biznesa forumi, kā arī plaša kultūras programma un „Latvijas labums” aktivitātes. Piedaloties izstādē, uzņēmējiem ir iespēja ar savu produkciju un pakalpojumiem iepazīstināt vairākus tūkstošus reģiona, citu Latvijas novadu, kā arī ārvalstu viesus. Biznesa forumos uzzināt jaunumus par uzņēmējdarbībā aktuāliem jautājumiem, kā arī dibināt jaunus kontaktus, tiekoties ar citiem uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām.

Apes novada dome aicina atsaukties uzņēmējus dalībai Vidzemes Uzņēmēju dienās. Uzņēmēji, kuri vēlas piedalīties izstādē kopā ar pašvaldību, aicināti līdz 2018.gada 5.martam sazināties ar uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tālrunis: 29436225, epasts; baiba.vadone@ape.lv vai, kuri vēlas piedalīties individuāli – līdz 2018.gada 30. martam aicināti sūtīt pieteikumu uz e-pastu valmiera@chamber.lv, faksu 64281214 vai iesniedzot personīgi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļā Stacijas ielā 26, Valmierā.

Dalīties:
14. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs