24.maijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Apes volejbolistēm zelts Smiltenes novada čempionātā volejbolā

Print Friendly, PDF & Email

 

   

17. martā Smiltenes sporta hallē notika sieviešu Smiltenes novada atklātā čempionāta volejbolā sievietēm 6:6 noslēdzošā 4. kārta. 

Ceturtajā kārtā piedalījās sešas komandas, izspēlējot spēles līdz divu setu uzvarai katra ar katru. Intriga par visa turnīra un arī ceturtās kārtas uzvarētāju saglabājās līdz pat pēdējai spēlei.

Kad komandas bija izspēlējušas katra pa divām spēlēm, trijām komandām bija pa divām uzvarām. Šīs komandas bija – Smiltene, Ape un Blome. Blomes komanda bija pārspējusi Grundzāli un Variņus, Ape uzvarēja Variņus un komandu Alise, savukārt Smiltene uzvarēja Alisi un Grundzāli.

Tika paredzēts, ka turnīra uzvarētāja komanda noskaidrosies spēlē starp Smiltenes un Apes komandām.

Pienāca kārta arī šai spēlei. Pirmajā setā pārliecinoša uzvara Smiltenei 25:13, otrajā setā Ape spēja pierādīt, ka tad, kad jau smeļas ūdens mutē, viņas spēj saņemties un nospēlēt bez kļūdām. Otrā seta rezultāts 25:19 par labu Apes komandai. Arī trešajā setā uzvara Apes komandai 15:12. Nākošajā spēlē Ape neļāva Grundzālei gūt abos setos vairāk par 12 punktiem. Tikmēr arī Smiltene pārspēja Blomi 25:20 un 25:16.

Tad jau likās, ka Apei nāksies spēlē pret Blomi, nokārtot tikai formalitātes, tomēr, tā nedomāja Blomes spēlētājas, kas pirmajā setā pārspēja Api 25:22.  Smiltenes komandai parādījās cerība, jo, ja arī otrajā setā uzvarētu Blome, par ceturtās kārtas un arī turnīra uzvarētājām kļūtu Smiltenes komanda. Tomēr Blomes spēki otrajā setā izrādījās par mazu – uzvara Apes komandai 25:11.  Arī trešajā setā uzvara Apei 15:3.

Ceturtās kārtas trešās vietas ieguvēja komanda tika noskaidrota spēlē starp Blomi un Alisi, kur pirmajā setā uzvara Blomei 25:15. Otrajā un trešajā setā uzvara Alisei 25:18 un 15:6.

Komandu vērtējums. Vērtējumā katrai komandai trīs labākās kārtas.

VIETA   1. kārta 2. kārta 3. kārta 4. kārta Punkti
1. Ape 1 1 2 1 3
2. Smiltene 2 2 1 2 5
3. Alise 3 3 3 3 9
4. Blome 4 4 ——— 4 12
5. Grundzāle 5 5 4 5 14
6. Grundzāle2k17 6 6 5 ———– 17
7. Variņi 7 7 6 6 19

 

Komandā Ape šajā turnīrā spēlēja un zelta medaļas saņēma: Laura Jaunzema, Kristiāna Oto, Ulrika Lība Tetere, Nadīna Bērziņa, Rūta Ķelpe, Anastasija Zotova, Ilze Sapuna, Santa Sāre-Gerža, Andra Kaktiņa, Loreta Korkunova.

 

Komandā Smiltene šajā turnīrā spēlēja un sudraba medaļas saņēma Una Kalnīte, Zanda Beitika, Mairita Rakstiņa, Laura Rubene, Linda Puriņa, Kristīne Miezīte,  Ance Marta Zvejniece.

Komandā Alise šajā turnīrā spēlēja un bronzas medaļas saņēma: Līga Osma, Elīna Lanka, Arta Klapare, Ieva Štrāle, Laura Savicka, Krista Ķelpa,  Sintija Ģēģere, Liene Krūmiņa, Rudīte Pētersone, Inga Līcīte.

Paldies Guntaram Marksam un Zandai Beitikai par laukumu sagatavošanu Smiltenē un Variņos.

Informāciju sagatavoja:
Māris Stabins

3. februārī Variņos notika Smiltenes novada čempionāts sievietēm volejbolā 6:6. 3.kārta.

Izloze lēma, ka jau pirmajā spēlē tikās Smiltenes un Apes komandas. Šoreiz smiltenietes ar Zandu Beitiku, Mairitu Riekstiņu, Lauru Rubeni, Lindu Puriņu, Kristīni Miezīti un Anci Martu Zvejnieci sastāvā – Apes komandai nedeva nekādas cerības un uzvarēja abus setus pārliecinoši 25:14 un 25: 17. 

Spēļu pirmā kārta kopā saveda arī abas Grundzāles komandas. Kopš notiek Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāti, tā bija pirmā reize, kad Grundzāles komandām jau pirmajā spēlē bija jāspēlē  vienai ar otru.

Šī bija vienīgā spēle, kurā uzvarētāja noskaidrošanai vajadzēja spēlēt trešo setu. Pirmajā setā uzvarēja komanda Grundzāle ar Daci Kalniņu, Eviju Skudru, Zitu Zālīti, Antru Kļaviņu, Kristīni Sausiņu un Līnu Lapiņu sastāvā – 25:14. Otrajā setā uzvara komandai Grundzāle 2K17 ar Anniju Slikšjāni, Karīnu Krumeņu, Hannu Gabrielu Ziemiņu, Danielu Šakociņu  un Elīnu Blīgznu sastāvā  – 25:17. Trešajā setā pārākas tomēr Grundzāles komandas pieredzējušākās spēlētājas 15:12.

Turnīra turpinājumā Smiltenes komanda uzvarēja arī pārējās komandas. Sīvākā spēkošanās smiltenietēm bija ar otru Smiltenes komandu Alise. Abos setos ar rezultātu 25:17 uzvarēja komanda Smiltene.

Savukārt Apes komanda gandrīz zaudēja spēles otrajā setā ar komandu Grundzāle 2K17. Viņām brīnumainā kārtā pēc rezultāta 17:24, tomēr izdevās izglābties un uzvarēt 28:26. Neskatoties uz zaudējumu, šis bija labākais Grundzāle 2K17 komandas spēlētais sets šajā turnīrā. Jāpiebilst ka Grundzāle 2K17 šo kārtu aizvadīja tikai piecu spēlētāju sastāvā.

Šī spēļu kārta bija raksturīga ar Apes komandas ne tik pārliecinošo spēli. Arī Variņu komandai spēlē pret Api  izdevās izbēgt no sagrāves zaudējot setus tikai ar 15:25 un 18:25.

Tomēr spēlē, kas izšķīra trešās vietas likteni starp komandu Ape un Alise, pārākas bija Apes komandas spēlētājas 25:14 un 25:11.

Nedaudz līdz trešajam setam pietrūka komandu Alise un Grundzāle spēlē, kur otrais sets beidzās ar rezultātu 25:23 par labu komandai Alise. Līdzīgs rezultāts pirmajā setā ar komandu Alise arī komandai Grundzāle 2K17 22:25.

Trešajā kārtā nepiedalījās komanda Blome.

Vietu secība 3. kārtā.

1.Smiltene 15 P
2.Ape  12p
3.Alise 9p
4.Grundzāle 5p
5.Grundzāle2K17 4p
6.Variņi 0 p.

Informāciju sagatavoja:
Māris Stabins

 

Dalīties:
19. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs