Saistītie raksti

Deju sadancis Apē, foto

Print Friendly, PDF & Email
 
 
10.martā Apes tautas namā notika Tautisko deju sadancis “CEĻĀ UZ DEJU SVĒTKIEM”, kurā kopīgi izdejoja gan Deju svētku obligātās dejas, gan arī citas iemīļotākās.
 
Šis koncerts bija kā mazs eksāmens mums visiem, parādījām skatītājiem kaut nelielu daļu no uzveduma,,Māras zeme”, un arī paši varējām pārliecināties, kā esam sagatavojušies skatēm,kas notiks pēc nepilna mēneša.
        
Divu stundu garumā zālē virmoja pozitīvas emocijas gan no dejotāju enerģiskajiem soļiem un acu mirdzuma, gan no skatītāju aplausiem un siltajiem smaidiem.
 
Piedalījās Metenis – vadītāja Edīte Dauškane, un draugu kolektīvi: Poga no Stāmerienas-vad Zaiga Mangusa, Litenietis  no Litenes  – vadītāja Zaiga  Mangusa, Dzelzava no Dzelzavas -vadītāja  Zaiga Mangusa, Rība  no Rīgas  -vadītāja Daiga  Gulbe, Korneti no Veclaicenes – vadītāji Ulvi Toomik un Einārs Strapcāns.
 
Ar siltiem un izjustiem vārdiem koncertu vadīja skolotāja Līvija Karro, par ko viņai liels paldies arī no viesu kolektīviem, bet vakara otrajā daļā dejotājiem īsti lustīgu garu uzturēja Dāvis Kārkliņš no ,,Putukvasa”.
 
 

Foto:Ilva Sāre
Informāciju sagatavoja: 
Edīte Dauškane
Dalīties:
12. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs