Saistītie raksti

Izspēlēts ceturtais posms novusa turnīrā “Apes kauss 2018”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

25.februārī Apes sporta kompleksā tikās 23 novusa spēlētāji no Palsmanes, Alūksnes, Gulbenes, Variņiem un Apes, lai izspēlētu jau ceturto posmu turnīrā.

Šoreiz pirmo vietu ieguva spēlētājs no Apes Arvis Markus, otro vietu ieguva Andis Kalniņš (Variņi) un trešo vietu izcīnīja Gunārs Mucenieks (Ape). Visu četru posmu rezultāti – tabulā.

Piektais, noslēdzošais, posms norisināsies 25.martā, kad cīņas novusa spēlē noslēgsies.

Kā jau iepriekš tika informēts, sacensības notiek piecos posmos, no novembra 2017.gada līdz martam 2018.gadam.

 

Nolikums


21.janvārī, Apes sporta kompleksā tikās 20 novusa spēlētāji no Palsmanes, Alūksnes, Gulbenes un Apes, lai izspēlētu jau trešo posmu turnīrā.

Šoreiz pirmo vietu ieguva spēlētājs no Gulbenes Igors Bambulis, otro vietu ieguva Ilgonis Karro (Ape) un trešo vietu izcīnīja Jānis Babulis (Palsmane). Visu trīs posmu rezultāti – tabulā.

Ceturtais posms norisināsies 25.februārī, kad cīņas novusa spēlē turpināsies, kā arī, ir aicināti piedalīties jauni spēlētāji, kuri nav paguvuši pievienoties.

Kā jau iepriekš tika informēts, sacensības notiek piecos posmos, no novembra 2017.gada līdz martam 2018.gadam.

Nolikums

Sacensības organizē un atbalsta: Apes novada dome, Tiesnešu kolēģija: Aija Latika, Jānis Ērmanis

 


 

Izspēlēts otrais posms novusa turnīrā “Apes kauss 2018”

17.decembrī, Apes sporta kompleksā tikās 20 novusa spēlētāji no Palsmanes, Liepnas, Alūksnes, Gulbenes un Apes, lai izspēlētu jau otro posmu turnīrā.

Šoreiz pirmo vietu ieguva spēlētājs no Palsmanes Sergejs Valbergs, otro vietu ieguva Jānis Ērmanis (Ape) un trešo vietu izcīnīja Ritvars Repuls (Ape). Visi rezultāti – tabulā.

Trešais posms norisināsies 21.janvārī, kad cīņas novusa spēlē turpināsies, kā arī, ir aicināti piedalīties jauni spēlētāji, kuri nepaguva pievienoties pirmā posma spēlēs.

Kā jau iepriekš tika informēts, 26.novembrī, Apes sporta kompleksā pulcējās 18 novusa spēles cienītāji no Apes, Alūksnes un Gulbenes, lai noskaidrotu atklātā novusa turnīra “Apes kauss 2018” pirmā posma labākos spēlētājus. Pirmo vietu izcīnīja Arvis Markus (Ape), 2.vietu Ritvars Repuls (Ape), bet trešo vietu ieguva Igors Bambulis (Gulbene). Sacensības notiks piecos posmos, no novembra 2017.gada līdz martam 2018.gadam.

Nolikums

Sacensības organizē un atbalsta: Apes novada dome, Tiesnešu kolēģija: Aija Latika, Jānis Ērmanis

 


 

26.novembrī, Apes sporta kompleksā pulcējās 18 novusa spēles cienītāji no Apes, Alūksnes un Gulbenes, lai noskaidrotu atklātā novusa turnīra “Apes kauss 2018” pirmā posma labākos spēlētājus.

Pirmo vietu izcīnīja Arvis Markus (Ape), 2.vietu Ritvars Repuls (Ape), bet trešo vietu ieguva Igors Bambulis (Gulbene).

Otrais novusa turnīra posms norisināsies jau 17.decembrī, kad cīņas novusa spēlē turpināsies, kā arī, ir aicināti piedalīties jauni spēlētāji, kuri nepaguva pievienoties pirmā posma spēlēs.

Kā jau iepriekš tika informēts, sacensības notiks piecos posmos, no novembra 2017.gada līdz martam 2018.gadam.

Ilze Ērmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Dalīties:
6. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs