Saistītie raksti

Konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” rezultāti

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Biedrība «Building Design & Construction Council informē, ka svinīgā apbalvošanas ceremonijā 2018.gada 7.martā VEF Kultūras pilī paziņoja Latvijas labākās būves konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” laureātus un konkursa “Gada būvinženieris Latvijā 2017” uzvarētājus. Konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” GRAND PRIX ieguva rekonstruētā VEF Kultūras pils un atjaunotā viesnīcas “Grand Hotel Kempinski Riga” ēka Rīgas vēsturiskajā centrā.

Kopumā konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” tika sadalītas balvas desmit nominācijās: fasāžu renovācija, jauna inženierbūve, inženierbūves rekonstrukcija, jaunbūve dzīvojamā ēka, jauna sabiedriskā ēka, koka būve, publiskā ārtelpa, ražotne, rekonstrukcija, restaurācija un katrā no tām ir piešķirtas trīs godalgotas vietas.

Šogad konkurss norisinās Latvijas simtgades zīmē. Konkurss saņēma 114 pieteikumus, kas pārstāv visdažādāko būvju tipoloģiju un aptver visu Latvijas teritoriju – Rīga, Liepāja, Valmiera, Sigulda, Gauja, Ventspils, Krāslava, Bauska, Ape, Kuldīga, Jūrmala, Krimūna, Pāvilosta, Pļaviņas, Ogre, Cēsis, Ķeipene, Skrunda, Viļaka, Babīte, Mazmežotnes, Murjāņi, Āraiši, Preiļi, kā arī ārvalstis – Zviedriju un Lietuvu. Būvniecības nozarei nozīmīgajā konkursā ir pieteikti gan lieli un mazi objekti, gan tajā piedalās lieli, vidēji un mazi būvniecības uzņēmumi, kuriem ir nozīmīgi būvniecības nozares sasniegumi.

Visi konkursam pieteiktie objekti ir aplūkojami vides foto izstādē Rīgas sirdī – Līvu laukumā, kā arī mājas lapā http://www.buvniekupadome.lv

Konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2017 nominācijā – Jauna sabiedriskā ēka – atzinību par rūpīgu veikumu saņēma VUGD depo ēkas un palīgēkas nojaukšana un jaunbūve, Dzirnavu iela 2A, Ape. Pasūtītājs Nodrošinājuma valsts aģentūra. Projekts Ēriks Zīle, “Sestais stils”, Aleksandrs Čiņajevs, “Komunālprojekts”. Būvnieks “RERE Būve”, projekta vadītājs Arvis Mūrnieks. Būvuzraudzība Pēteris Gudrinieks, PS ”Akorda un KPR”.

Konkursu “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” organizē biedrība “Building Design and Construction Council” sadarbībā ar Rīgas domes Īpašuma departamentu, LR Ekonomikas ministriju, LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Darba Devēju konfederāciju, biedrību “Zaļās mājas”, Valsts kultūras pieminekļu un aizsardzības inspekciju, aģentūru “Live Rīga”. Konkursu atbalsta “TechnoNicol”, “ThermoWhite”, “Peikko”, “Philosophers Residence”, “Pillar”, “Scania”, “Evopipes”.

Vairāk informācijas: https://www.buvniekupadome.lv

Dalīties:
8. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs