Saistītie raksti

Tūrisma rallijs “Vidzemes pieturu piedzīvojums”

Print Friendly, PDF & Email

 

                                                                                                       

 

2018. gada 26.maijā sadarbības projekta “Vidzemes šosejas pieturas” ietvaros tiks organizēts tūrisma rallijs “Vidzemes pieturu piedzīvojums”. Projekts izveidots starp četrām Vidzemes pašvaldībām – Alūksnes, Apes, Raunas un Smiltenes, ar mērķi parādīt sabiedrībai novadu skaistumu, kultūrvēsturisko mantojumu un piedāvātās atpūtas iespējas.

Ar četru novadu atbalstu, tūrisma ralliju organizē pasākumu aģentūra “Blueberry Travel”, kas ir arī banketu servisa uzņēmums “Mellenes ar pienu”.

Pasākuma laikā dalībnieki apmeklēs vietējos ražotājus, kultūras un dabas apskates objektus, kā arī iepazīs novados pieejamās atpūtas un izklaides iespējas. Pasākuma laikā dalībnieki pārvietosies ar automašīnām pa vispārējās lietošanas ceļiem, kuri netiek slēgti publiskai satiksmei. Ekipāžu kustība notiek atbilstoši izstrādātam maršrutam, brīvi orientējoties kartē. Kontrolpunktos ekipāžas dalībnieki veic uzdotos uzdevumus un iepazīst piedāvāto pakalpojumu vai produkciju.

Piedzīvojums sāksies 2018.gada 26.maijā, plkst. 8:00, pie Raunas pilsdrupām. Savukārt sacensību noslēgums paredzēts burvīgajā Alūksnes Pilssalā, kur dalībniekiem būs iespēja bez maksas apmeklēt arī Pilssalas vasaras sezonas atklāšanas balli. Tūrisma rallija maršruts vedīs arī cauri Smiltenes un Apes novadiem.

Laiks doties ceļā, lai atklātu un izbaudītu Vidzemes skaistās āres! Visi interesenti tiek aicināti pieteikt savu dalību līdz 18.maijam. Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt http://www.ej.uz/Vidzemespietura. Piesakot savu dalību līdz 16.aprīlim, samazināta dalības maksa.

Plašāka informācija par “Vidzemes pieturu piedzīvojumu” pieejama organizatoru mājas lapā, kā arī Facebook.com pasākuma lapā.

http://www.mellenesarpienu.lv/vidzemes-pieturu-piedzivojums/

http://ej.uz/Facebookpasakums

 

Preses relīzi sagatavoja SIA “Blueberry Travel” direktore Anda Volnere

 

Dalīties:
16. marts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs