22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017 noslēguma pasākums Gaujienas bibliotēkā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

„Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017″ noslēguma pasākums “Grāmatu brīnumainie noslēpumi”

„Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” ir Vislatvijas lasītveicināšanas programma, kas turpinās jau sešpadsmito gadu. Gaujienas bibliotēka piedalās no 2003. gada. Programmas mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi par lasīšanu un grāmatām, izmantojot radošas aktivitātes, kā arī sekmēt augstvērtīgas oriģinālliteratūras izplatību un nokļūšanu pie lasītājiem un rosināt dialogu par jaunākajām grāmatām. Lai veicinātu grāmatu lasīšanu ģimenēs, kopš 2012. gada programmā ir iespēja piedalīties arī pieaugušajiem. Šogad kopīgā lasīšanā iesaistījušies ap 20 tūkstošiem dalībnieku no 668 bibliotēkām.

27. martā Gaujienas bibliotēkas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017″ dalībnieki pulcējās uz lielo noslēguma pasākumu, kurā tika apbalvoti čaklie lasītāji un veikti dažādi uzdevumi.Balvā no LNB visi dalībnieki saņēma balviņas – aprocītes ar simboliem.  Pārsteigums bija videofilmiņa par iepriekšējā gada žūrijas noslēguma ekskursiju Rīgā un Lielvārdes novadā, kā arī 2017. gada lasīšanas maratona atklāšanu Alūksnē.Noslēgumā visi cienājās ar īpašo Bērnu žūrijas kliņģeri, par kuru jāsaka paldies Lilitai Bernartei.

 Paldies visiem grāmatu ekspertiem par aktīvo dalību žūrijā!

Sandra Āboliņa
Gaujienas bibliotēkas vadītāja
Dalīties:
5. aprīlis, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs