Saistītie raksti

Orientēšanās sacensības „Kurzemes pavasaris”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

7. un 8. aprīlī Dobeles pusē ar “Kurzemes pavasara” sacensībām atklāta 2018. gada Latvijas kausa sezonas izcīņa orientēšanās sportā.

Divu dienu sacensības “Kurzemes pavasaris” jau tradicionāli ir kļuvušas par pavasara vēstnesi orientieristu vidū un ik gadu pulcē kuplu dalībnieku skaitu. Šogad kalnainajā un tehniski izaicinošajā apvidū ap Vipēdes ezeru devās teju 800 dalībnieki no desmit valstīm.

Sestdien norisinājās sacensības vidējā distancē, kas reizē bija arī Pasaules ranga posms (WRE) elites grupās, savukārt vietu galējo sadalījumu un kopvērtējuma uzvarētājus noteica garā distance svētdienā.

Apes novada sportistu rezultāti:

VE grupā pirmajā dienā 13. vieta Jānim Kūmam

Divu dienu kopvērtējumā:

V16 grupā 4.vieta Austrim Kalniņam

V50 grupā 4.vieta Mārim Vabulniekam

S12 grupā 4. vieta Martai Kalniņai

V40 grupā 10. vieta Raivim Kalniņam

V14 grupā 11.vieta Kristeram Lārmanim un 16.vieta Uvim Sproģim no 40 startējušajiem dalībniekiem.

S45 grupā 2.dienā 13.vieta Sanitai Sproģei

Latvijas kausa izcīņa ar sacensībām “Rīgas kausi” turpināsies nākamajā nedēļas nogalē, 14. un 15. aprīlī, Jaunciemā.

Latvijas kauss ir Latvijas Orientēšanās federācijas organizēts orientēšanās sacensību seriāls, kas 2018. gadā sastāv no 15 posmiem un notiek no aprīļa līdz oktobrim. Sacensību kopvērtējumā tiek noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji 34 vecuma un meistarības grupās, tostarp arī vīriešu un sieviešu elites grupās. Atsevišķi norisinās arī Latvijas kausa sacensības orientēšanās sprintā un stafetēs.

Raivis Kalniņš
Gaujienas pagasta sporta organizators

 

 

Dalīties:
10. aprīlis, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs