22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

13. maijā Apē – Pierobežas pavasara gadatirgus

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Tradicionālais Pierobežas pavasara gadatirgus Apē notiks svētdien, 13. maijā Avotu ielas un Apes pilsētas estrādes apkārtnē no plkst. 9.00  līdz 14.00.

Apes gadatirgus pēdējos gados gan pircējiem, gan visdažādākajiem pārdot gribētājiem kļuvis ļoti iecienīts un plašs pārrobežu pasākums, kurā tirgotāju skaits krietni pārsniedz divus simtus. Šogad pieteikušies vēl vairāk dalībnieku (tai skaitā gandrīz simts visdažādāko  stādu tirgotāju) gan no Latvijas, gan Igaunijas. Iepriekšējā dienā  –  sestdien, 12. maijā notiks tirdziņi Gaujienā, kā arī kaimiņos Igaunijā – Varstu.

INFORMĀCIJA TIRGOTĀJIEM:

 SAKARĀ AR IEROBEŽOTO VIETU SKAITU TIRGOTĀJIEM PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES!

Saskaņā ar 2017. gada 1. septembrī spēkā stājušos Pagaidu kārtību, kā tiek saskaņota un organizēta tirdzniecība publiskās vietās Apes novada teritorijā, tirgotāji  iesniedz  organizatoriem tirdzniecības  pieteikumu,  aizpildot anketu,  kā arī iepriekš samaksā  noteikto   tirdzniecības vietas nodevu. Pieteikums  ar pievienotiem dokumentiem jāiesniedz, nosūtot  uz  elektroniskā pasta adresi tirgus@ape.lv, vai personīgi nogādājot  Apes novada Tūrisma informācijas punktā Apē, Skolas ielā 4.

Tā kā pieteikumu gadatirgum  ir ļoti daudz, tirgotāju izvietojumam  šoreiz  tiek plānotas arī papildus teritorijas, tai skaitā  Avotu ielas šķērsielas, autoostas laukums, skvērs blakus domes  ēkai  u.c. Tirgotājiem, kas jau iesūtījuši (vai personīgi iesnieguši ) pieteikumus, tirdzniecības atļaujas tiks izsūtītas pa e-pastu vai izsniegtas tikai pēc tirdzniecības vietas nodevas nomaksas, kas jāveic elektroniski vai personīgi iemaksājot novada domes kasē laikā līdz  š.g. 8. maijam.  Tirdzniecības atļaujas tirgotājiem būs jāuzrāda, ierodoties gadatirgū.  Bez tam iepriekš pieteikušies  dalībnieki  veikt tirgus nodevas nomaksu un saņemt  tirdzniecības atļauju  varēs  arī  tirgus dienā, 13. maijā Apes novada domē, 1. stāvā  no plkst. 6.30 līdz 9.00.

Lūgums reģistrētajiem tirgotājiem neierašanās gadījumā par to brīdināt organizatorus! Tirgotājiem gadatirgū ierašanās līdz plkst. 8.00. Brīdinām, ka pēc šī laika neaizņemtās tirdzniecības vietas tiks atvēlētas citiem tirgotājiem.

Sīkāka informācija – pa tel.   T. 22037518, 643 22273, e-pasts tirgus@ape.lv (Astra Binde), kā arī  mājaslapā http://www.apesnovads.lv.

Esiet gaidīti Apē uz lustīgu andeli!

Pieteikuma anketa

Pagaidu kārtība, kādā tiek saskaņota un organizēta tirdzniecība publiskās vietās Apes novada teritorijā
Saistošie noteikumu Nr.18/2015 “Par pašvaldības nodevām Apes novadā”

Rekvizīti  tirdzniecības vietas nodevas nomaksai:
Apes novada dome
Juridiskā adrese – Stacijas iela 2, Ape, Apes novads, LV-4337
Reģ. Nr. 90000035872; PVN Reģ. Nr. LV9000003587
Bankas konts: LV28HABA0551025833523
Bankas kods: HABALV22

 

 

 

Dalīties:
5. aprīlis, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs