22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Uzvedums „Tikšanās ar Jāzepu Vītolu” tiks rādīts Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

2018.gada 26.aprīlī plkst.16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas korē 11.stāvā notiks uzvedums „Tikšanās ar Jāzepu Vītolu”.

Šogad J.Vītolam aprit 155 gadi,  skatītāji tiks iepazīstināti ar  komponista nozīmīgo ieguldījumu Latvijas mūzikas dzīves attīstībā un tā svarīgo nozīmi šobrīd, ļaujot  izprast Jāzepa Vītola radošo personību –  lielo cilvēcību, humoru, rūpes, mīlestību, pacietību un taisnīgumu. Uzvedumā skanēs J.Vītola mūzika, lasīti citāti no J.Vītola vēstulēm un izspēlētas ainiņas, izceļot komponista humoru.

Uzveduma radošās grupas sastāvā ir Jāzepa Vītola memoriālā muzeja „Anniņas” vadītāja Ineta Riepniece, Gaujienas kultūras tūrisma gids Jānis Krišjānis, Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore Ilze Dāve un pedagoģe Liena Eglīte.

Dalīties:
10. aprīlis, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs