17.01.plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas un Sociālo jautājumu komitejas apvienotā  sēde 

24.01.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

20.maijā Apes mototrasē atkal startēs “Vaidavas kauss”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Motokrosam “Vaidavas kauss”  tuvojas  45. jubilejas sacensības!  Svētdien, 20. maijā Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē atkal pulcēsies sportisti un līdzjutēji uz “Vaidavas kausa” izcīņu motokrosā.  Tās ir ilggadīgas  sportiskās tradīcijas un  azarts, tādēļ Apē būs klāt  daudzi spēcīgi Latvijas, Igaunijas un vairāku citu valstu motosportisti.  Uz starta gaidīsim arī Apes un Alūksnes novadu sportistus.

Šogad paplašinātā  sacensību programmā startēs vairāk motociklu klases nekā pērn.  Skatītāji varēs vērot  spraigas cīņas MX1, MX2, Blakusvāģu,  kā arī citās solo  motociklu klasēs, tādējādi gandrīz katrs Latvijas motosportists varēs rast iespēju piedalīties. Neiztrūkstoši būs skatāma dalībnieku un līdzjutēju iecienītā atraktīvā  “Zelta mopēds” balvas izcīņa. Šajā sacensību veidā jau trešo reizi tiek rīkots sešu posmu čempionāts, kurā veiksmīgi startē  arī mūsu novada sportisti.

Nolikums/ LV /
Regulation /EN/
Zelta mopēdu nolikums

Šogad jaunievedums būs “Ceļojošais Vaidavas kauss komandu vērtējumā” izcīņa, ko paredzēts turpināt arī nākamajos gados, tuvojoties sacensību pusgadsimta jubilejai.  Īpaša balva  atkal gaidīs   solo klašu sportistu, kurš veiks tālāko lēcienu slavenajā Klētskalna tramplīnā.   Loterijā  varēs laimēt  sponsoru gādātās  vērtīgās balvas.

Savukārt  sestdien, 19. maija vakarā sacensību līdzjutēji  varēs atpūsties “Moto ballītē”  Apes tautas namā  kopā ar grupu “Ceļojums”.

Sacensību organizatori  – “Motoklubs Ape” atkal aicina uz sacensībām visus iepriekšējo gadu “Vaidavas Kausa” laureātus!  Viņiem ieeja sacensībās (iepriekš gan piesakoties pie organizatoriem) būs bez maksas.  Fanu teltī līdzjutējiem būs iespēja daudzus no viņiem satikt,  iegūt  autogrāfus uz jaunajiem laureātu  plakātiem.  Garajam  uzvarētāju sarakstam klāt  būs pierakstīts  2017. gada uzvarētāja, seškārtējā  “Vaidavas kausa” ieguvēja, leģendārā igauņu motokrosista Tanela Leoka vārds. 

Intriga saglabājas – kurš sportists šoreiz izcīnīs galveno Vaidavas kausu? Tas noskaidrosies 20. maijā.    Pirmais sacensību starts tiks dots plkst. 11.30. Skatītāji varēs vērot arī  motosportistu treniņus un kvalifikācijas braucienus, kas sāksies jau no 8.30.  Sacensību nolikums, dienas kārtība un cita informācija būs lasāma mājaslapā http://www.vaidavaskauss.lv , informācija arī pa tel. 29249496 (Mairis Levans), 22037518 (Astra Binde).

Sacensību organizatori būs pateicīgi ikvienam mūsu novada iedzīvotājam, kurš atradīs iespēju palīdzēt sacensību sagatavošanā un norisē.


 
 

Esiet gaidīti uz lielāko sporta notikumu Apes novadā!

Nakšņošanas iespējas Apes novadā

 Astra Binde, Apes  novada tūrisma darba organizatore
 “Motoklubs Ape” preses sekretāre

 

„Motoklubs Ape” aicina palīgus – TRASES TIESNEŠUS !

Motokross „Vaidavas Kauss” notiks svētdien, 20. maijā. 
Tādēļ: aicinām pieteikties darbam trases tiesnešu posteņos jauniešus un jaunietes (ieteicamais vecums no 14 gadiem), kā arī pieaugušos.

Pieteikties: Apes Tūrisma informācijas punktā (tautas namā) pie Astras Bindes (t. 29439207, 22037518 ), e-pasts tic@ape.lv, līdz 17. maijam!

Tiesnešu instruktāža: piektdien, 18. maijā plkst.18.00 mototrasē.

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
7. maijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs