27.06 plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Apes novadu pārstāvēs Vidzemes Uzņēmēju dienās

Print Friendly, PDF & Email

 

 

18.-19. maijā Valmieras kultūras centrā norisināsies Vidzemes Uzņēmēju dienas, kurās  piedalīsies arī Apes novada pašvaldība ar novada tūrisma organizatoriem un vairākiem uzņēmējiem.

Šogad Vidzemes uzņēmēju dienās Apes novadu pārstāvēs Dina Meistere ar gaļas izstrādājumiemun Anda Sutugova ar rokdarbiem. Un, kā ik katru gadu, arī šogad pašvaldība prezentēs SIA Very berry ar dabīgajām sulām, morsiem, sīrupiem un ogu našķiem, SIA TTR Company ar metāla izstrādājumu paraugiem, SIA GRANITEX ar granīta bruģakmeni, granīta plākšņu, stūrakmeņu un akmens gabiona žogu piedāvājumuAiva Zīle ar tērpu līniju “ZĪLE”, senlietu privātmuzeju “Fazāni” ar ekskursiju piedāvājumu, Z/S Kalnarušķi atpūtas kompleksa piedāvājumu, SIA Grūbe Hidro ar naktsmītņu un banketu piedāvājumu, kā arī Dinas Semjonovas floristikas izstrādājumus

Apes novada tūrisma piedāvājumu prezentēs tūrisma darba organizatore novadā un Apē – Astra Binde un tūrisma darba organizators Virešos Armands Būda.

 

Mazajam Apes novadam Vidzemes Uzņēmēju dienas ir būtisks solis, lai iepazīstinātu apkārtējos novadus ar sniegtajām iespējām, pakalpojumiem tieši šeit, pierobežā. Tas, savukārt, uzņēmējiem ļauj atrast jaunus sadarbības virzienus un kolēģus.

 

 

Dalīties:
15. maijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs