27.06 plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Šogad Apes novada florbola čempioni – HK “Ape”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada čempionāta florbolā pēdējā spēļu dienā risinājās pusfināla un fināla spēles. Pirmajā pusfinālā līdz pat spēles pēdējām sekundēm notika spraiga cīņa starp Alūksnes karavīriem un “Agroserviss”balvi spēlētājiem, iznākumā panākums Kājnieku skolas komandai ar 6:5.

Otrajā pusfinālā tikās HK “Ape” ar Alūksnes BJSS komandu, un laikam iekļūšana četru labāko komandu skaitā jauniešiem bija prasījusi par daudz spēka, jo apenieši uzvarēja ar 10:1.

Arī spēlē par trešo vietu Alūksnes BJSS zaudēja “Agroserviss ”Balviem ar 2:15.

Un tā finālspēle par pirmo vietu- HK “Ape pret “Kājnieku skolu”. Vadībā ar 1:0 izvirzās apenieši, nedaudz vēlāk karavīri rezultātu izlīdzina. Spēle ir ļoti interesanta un spraiga, netrūkst noraidījumu un arī soda metienu. Karavīriem bumbiņu vairāk iemest pretinieka vārtos neizdodas, bet Apes meistarīgie spēlētāji tās retās kļūdas aizsardzībā izmanto un pelnīta uzvara ar 3:1 HK “Ape”čempioni. Komandā spēlēja Rimants Krievāns, Kārlis Latiks, Toms Leitis, Aivis Krauklis, Bruno Ābolkalns, Kārlis Pops, Salvis Vītoliņš, Ritvars Repuls, Renārs Karro, Artūrs Bračka, Aldis Haralds  Ādams, Kristiāns Kalniņš, Raivis Levans, Daniels Urbanovičš.


Čempionāta labākie spēlētāji- Kārlis Pops (HK “Ape” vārtsargs), Elvis Rozītis ‘Agroserviss”Balvi, Ritvars Ņeupakojevs ( Kājieku skola).

Ar piemiņas balvām tika atzīmēti arī labākie spēlētāji komandās- “Bilska” Mārtiņš Nomnieks, “Gaujiena” Daniels Auziņš, “Bites’ Vidaga” Kristaps Bērziņš, “Jaunlaicene” Genādijs Fjodors, “Trapene” Rolands Gaugers, “Līvs AM” Ģirts Ābele, “Alņi” Smiltene Rihards Diūra, Kājnieku skola Roberts Jakovičš, HK “Ape” Artūrs Bračka, “Agroserviss” Balvi Jānis Pazāns un Alūksnes BJSS Reinis Jēkabs Aumeistars.

 

Vitamīnus visiem finālspēļu dalībniekiem sponsorēja SIA “Veloprofs” no Rīgas – Jānis Baltaisbrencis.

 


Pēc spraigām spēlēm grupu turnīrā un ceturtdaļfināliem, svētdien Apes novada čempionātā florbolā noskaidrojušās tās četras komandas, kas turpinās cīņu par medaļām un kausiem.

Un tās ir- ‘Kājnieku skola” Alūksne, HK ‘Ape” , ‘Agroserviss”Balvi un BJSS Alūksne.

Ja par pirmajām trijām to varēja paredzēt, tad par pārsteigumu parūpējās BJSS puiši, kas grupas turnīra pēdējā spēlē pārspēja Smiltenes “Alņus” ar 4:3 un izslēgšanas spēlē negaidīti uzvarēja arī ‘Trapeni” ar 4:3.

Karavīri ceturtdaļfinālā pārliecinoši ar 9:1 uzvarēja Smiltenes”Alņus”.

“Gaujiena” ar  3:12 piekāpās “Agroserviss” Balvi un balvenieši zaudējuši HK “Ape”ar  3:4 grupā, prata saņemties un ceļā uz finālu no tālākās cīņas ar rezultātu 5:4 izslēdza”Jaunlaiceni”.

HK”Ape” grupā izcīnīja pirmo vietu ar 4:3 uzvarot “Agroservisu” un izslēgšanas spēlē tikās ar otru Apes komandu”Līvs AM”. HK”Ape”uzvara ar 6:3.

Vidagas”Bites”grupā zaudēja”Līvs AM”ar 7:8.

 

SPĒĻU GRAFIKS  28. APRĪLĪ  
10.00-  pusfināls- ‘Kājnieku skola”Alūksne-“Agroserviss”Balvi
11.15-  pusfināls- Alūksnes BJSS-  HK “Ape”
12.30-  spēle par 3. vietu
13.45-  spēle par 1. vietu   
15.00- Apbalvošana

 


Apes novada čempionātā florbolā kārtējā sabraukumā spēles beigušās ar šādiem  rezultātiem – Alūksnes” Kājnieku skola”  pieveica “Līvs AM” ar 9:2 un “Bilsku” ar 7:2, tādējādi ieņemot apakšgrupā pirmo vietu un tiksies ceturtdaļfinālā ar otrās apakšgrupas 4. vietas ieguvēju. Arī “Trapene”izcīnīja divas uzvaras pār “Bilsku”ar 8:5 un pārliecinoši arī “Jaunlaiceni”ar 7:2. “Jaunlaicene”uzvarēja “Līvs AM “ 7:6, “Alņi”uzvarēja “Gaujienu”ar 6:0.

“Bilska” uzvarēja Vidagas “Bites” 3:2.

22. aprīlī tiks izspēlētas atlikušās apakšgrupu spēles un arī četras ceturtdaļfināla spēles.

10:00- “Bites”Vidaga- “Līvs AM”
11:00- HK “Ape” –“Agroserviss”Balvi
12:00- ‘Alņi”Smiltene- Alūksnes BJSS
13:00-  “Agroserviss”Balvi- ‘Gaujiena”
14:00-   Ceturtdaļfināls
15:00-Ceturtdaļfināls
16:00- Ceturtdaļfināls
17:00- Ceturtdaļfināls

 

Turnīra rezultāti

 

 

 


Spēļu rezultāti- “Gaujiena”, kuras spēlētāju sastāvs ir viens no jaunākajiem čempionātā, pēcspēles metienos uzvarēja vienaudžus no Alūksnes BJSS ar 4:3 un zaudēja HK “Ape ”ar 3:10. Šajā apakšgrupā, kurā ir piecas komandas, jauniešiem no Gaujienas dod priekšrocības cīņā par  ceturto vietu apakšgrupā, kas ļauj piedalīties izslēgšanas spēlēs.

HK ”Ape ”uzvarēja arī otro spēli pret Smiltenes  “Alņiem” ar rezultātu 6:3. Komanda “Agroserviss” Balvi aizvadīja divas pārliecinošas spēles uzvarot Smiltenes ‘Alņus” ar  7:5 un Alūksnes BJSS ar 15:4.

Otrajā apakšgrupā līderi ir HK “Ape” ar trīs uzvarām un viņiem atlikusi spēle ar  “Agroservisu”, kas iespējams noteiks pirmo vietu apakšgrupā.

No pirmās apakšgrupas tika izspēlētas divas spēles- “Jaunlaicene” pieveica Vidagas “Bites” ar 4:1 un “Kājnieku skola”  ar 10:7 uzvarēja”Trapeni”.

Pirmajā apakšgrupā ir līdzīgas sešas komandas un tālākā sacensība par labākajām četrām vietām būs īpaši spraiga. Līderi ar trīs uzvarām trīs spēlēs ir “Kājnieku skola”,  “Līvs AM “ ir izspēlējis tikai divas spēles un arī uzvarējis. Divas uzvaras trīs spēlēs ir “Jaunlaicenei”, viena uzvara trīs spēlēs ir “Trapenei”. Pagaidām zaudējumi ir ‘Bilskai” un” Bitēm”.

 

SPĒĻU GRAFIKS  15. APRĪLĪ
1.APAKŠGRUPA  

10.00 – “Bilska”-  “Trapene”
11.00- “Līvs AM” – “Kājnieku skola”
12.00-  “Jaunlaicene”- “Trapene”
13.00-  “Kājnieku skola”-“Bilska”
14.00- “Līvs AM” – “Jaunlaicene”
15.00- “Bilska”-“Vidaga”

2  APAKŠGRUPA
16.00- “Alņi”Smiltene- “Gaujiena”

 


Apes novada čempionātā florbolā pirmajā sabraukumā tika izspēlētas septiņas spraigas spēles.

Pa divām uzvarām spēja Alūksnes kājnieku skola, kura uzvarēja “Jaunlaiceni”ar 6: 1 un Vidagas”Bites”ar 5:4.

Divas uzvaras arī jaunizveidotajai Apes kopmandai “Līvs AM”, kas pieveica līdzīgā spēlē “Bilsku”5:4 un arī “Trapeni”7:4. “Trapene”uzvarēja kaimiņu pagasta Vidagas”Bites”ar rezultātu 5:3, “Jaunlaicene”uzvarēja “Bilsku”ar 5:4. Vienīgajā otrās apakšgrupas spēlē HK “Ape” pārspēja Alūksnes BJSS puišus ar 8:2.

Foto Lelde Kaktiņa

 

SPĒĻU GRAFIKS  7. APRĪLĪ
2.APAKŠGRUPA
10.00  “Gaujiena”- Alūksnes BJSS
11.00- “Agroseviss” Balvi- “Alņi” Smiltene
12.00-  HK  “Ape”-  “Gaujiena”
13.00- “Agroserviss”Balvi —  Alūksnes BJSS
14.00- HK “Ape”- “Alņi” Smiltene

1.APAKŠGRUPA
15.00- “Bites”Vidaga- “Jaunlaicene
16.00- Kājnieku skola- ‘Trapene”

 

 

 

 


 

Apes novada čempionātam florbolā pieteikušās 11 komandas

Apes novada čempionātam florbolā pieteikušās 11 komandas, kuras pēc izlozes sadalītas divās apakšgrupās.

Pirmajā apakšgrupā spēlēs Vidagas “Bites”, “Trapene”, Kājnieku skola ( Alūksne) , “Jaunlaicene”, Līvs AM ( Ape) un “Bilska” Smiltenes novads.

Otrajā apakšgrupā iedalītas –“Gaujiena”, HK “Ape”, Alūksnes BJSS,Agroserviss”Balvi, Smiltenes “Alņi”.

Komandas izspēlēs grupu turnīrus, pēc kuriem noskaidrosies katras apakšgrupas četras labākās komandas, kas tiksies izslēgšanas spēlēs un uzvarētājas pēc tam spēlēs finālspēles. Komandu daudz un spēles solās būt ļoti spraigas. Komandu sastāvos, kuri jāiesniedz līdz pirmo spēļu sākumam, būs arī Latvijas pirmās līgas un virslīgas spēlētāji. Arī tādēļ skatītājiem būtu jādodas uz Apes sporta zāli jau 31. martā.

 

SPĒĻU GRAFIKS 31. MARTĀ

10.00- “Bites” Vidaga- “Trapene”
11.00- “Kājnieku skola”- “Jaunlaicene”
12.00- “Līvs AM”-  “Bilska”
13.00- “Kājnieku skola— “Bites”Vidaga
14.00- “Trapene”- “Līvs AM”
15.00- “Jaunlaicene”- “Bilska”
16.00- HK “Ape”- Alūksnes BJSS


 

Dalīties:
2. maijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs