17.01.plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas un Sociālo jautājumu komitejas apvienotā  sēde 

24.01.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Foto: 4. maija svētki Apes novadā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

4. maija svētki un laivojums pa Vaidavas upi APĒ.

“Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam ir jāpalīdz parādīties.” Ar šiem Imanta Ziedoņa vārdiem  Vaidavas laivotājus mēs uzrunājām 2017. gadā. Dzejnieka aicinājumam sekojām arī šoreiz,  4. Maijā, un, svinot Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu un Baltā galdauta svētkus, varējām atkal un atkal  pārliecināties  par to, cik skaista ir mūsu zeme, upe Vaidava un darbīgās Jauncikužu mājas.

Šogad Apē 4. Maija svētki tika apvienoti ar laivojumu pa Vaidavu, un pasākums vienkopus pulcējās vairāk kā 140 cilvēkus, tai skaitā arī ciemiņus no tālākiem novadiem .

Šo dienu mēs aicinājām baudīt nesteidzoties, izsmaržojot pavasari, baudot krāsas, latviskumu, vienkāršību, sirsnību un kopā būšanu.

Paldies visiem, kuri atbrauca, atnāca un bija kopā ar mums šajos svētkos! Paldies par labajiem vārdiem, smaidiem! Tā ir mūsu lielākā alga.

Paldies visiem, visiem, kuri palīdzēja, lai šie svētki varētu notikt.

Pasaule ir tik gaiša un laimīga, cik laimīgu mēs to mākam ieraudzīt un citiem parādīt.

Par skaistiem svētkiem!

Vairāk foto

Pasākuma organizatoru vārdā – Ilva Sāre


 

TRAPENĒ svētku atklāšana pie 100gades ozola un dokumentālās filmas fragmentu skatīšanās, kā Trapenē tika godā celts sarkanbaltsarkanais karogs.

 


 

Pie VIREŠU pagasta Baltā galda kopā tika gatavotas latviskas vēlās brokastis, izdziedātas skaistākās latviešu dziesmas, spēlēta prāta spēle “Es esmu Latvija”, kā arī veidots labo vārdu galdauts Latvijai.


 

Svētku atklāšana notika Gaujienas muižas ansamblī pie Latvijas-100 stādītā ozola. Uzstājās amatiermākslas kolektīvi un viesi.  Varēja apskatīt izstādi „Baltais galdauts”. Tika godināta konkursa „Pīrāgs-2018” cepēji.

 


Brīvība, Latvija sākas mūsu sirdīs.  

 

 

 

 

 

Dalīties:
7. maijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs