Saistītie raksti

Gaujienas volejbola komanda izcīna 3. vietu virslīgā

Print Friendly, PDF & Email

Volejbola komanda “Gaujiena” 2017./2018. gada sezonā turpināja dalību Entuziastu Volejbola Līgā.

Entuziastu Volejbola Līga (EVL) ir profesionāli organizētas volejbola sacensības amatieriem. Sezonas sākumā komandas pēc spēku samēriem tiek sadalītas vairākās līgās. Aizvadītajā sezonā sacensībās bija 6 vīriešu, 3 sieviešu un viena mix līga. Pavisam kopā sacensībās piedalījās 91 komanda. Sacensības notika nedēļas nogalēs, no oktobra līdz pat maijam.

Gaujienas volejbola komanda spēlēja stiprākajā līgā – vīriešu virslīgā. Pamatturnīrā, 9 komandu konkurencē, aizvadot 16 spēles, ar 14 uzvarām un 2 zaudējumiem, attiecīgi sakrātiem 40 punktiem, tika izcīnīta pirmā vieta, tādējādi nodrošinot iekļūšanu izslēgšanas spēļu pusfinālā.

Pusfinālā, kas norisinājās 1. maijā, līdzīgā triju setu cīņā (25:27; 23:25 un 34:36!) nācās atzīt komandas “LSPA PENČUKI” pārākumu.

13. maijā, spēlē par 3. vietu, ar rezultātu 3:2 (22:25; 25:20; 13:25; 25:16 un 18:16) tika uzvarēta Latvijas Lauksaimniecības universitātes komanda. 5. seta rezultāts izsaka spēles raksturu – spēkos līdzīgu pretinieku cīņa par katru bumbu, katru punktu.

Otro gadu pēc kārtas komanda izcīna 3. vietu virslīgā!

Paldies par atbalstu dalības maksas segšanai Apes novada domei un SIA “Vaidens” valdes priekšsēdētājam Dainim Aļeksejevam!