21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Sociālās mājas “Jaunroze” pagalmā tiek ierīkots rotaļu laukums.

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada Sociālais dienests sadarbībā ar Apes Jauniešu klubu “Sliedes” ik pa laikam apvienojas kopīga mērķa sasniegšanai un šoreiz, tas bija sociālās mājas “Jaunroze” apkārtnes labiekārtošanas projekts.

Tā kā sociālā māja atrodas salīdzinoši tālu no Apes pilsētas centra un no tur piedāvātajām bērnu aktivitātēm, tad šis projekts vairāk ir vērsts uz to, lai mājas iemītnieku bērniem, tepat uz vietas, būtu saistoša, viņu interesēm un viņu vajadzībām atbilstoša vieta, kur vecāku pieskatīti, tie droši varētu rotaļāties. Projekta ietvaros mājas pagalmā tika uzstādīti soliņi, šūpoles ar dažādiem aktivitātes elementiem un ierīkota smilšu kaste.

Projekta atbalstītājs ir labdarības organizācija “Giving for Latvia”, kurā darbojas fantastiski un pretimnākoši brīvprātīgie, kuri ir ne tikai vienkārši naudas devēji, bet arī līdzdarbojas aktivitāšu ieviešanā un sniedz patiesi lielu atbalstu. Paldies viņiem!!!

Jāmin, ka ik gadu Lielbritānijā reģistrēta labdarības organizācija “Giving for Latvia” (“GfL”) izsludina pieteikšanos atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem bērniem un ģimenēm, kas nonākušas krīzes situācijās un sociāli mazaizsargātām grupām (bērniem un ģimenēm ar bērniem). Projektus var iesniegt biedrības un nodibinājumi ar sabiedriska labuma organizācijas statusu, kuru mērķi un darbība ir vērsti uz sabiedriska labuma jautājumu risināšanu. 

Dalīties:
31. maijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs