23.05. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības 
komitejas sēde

30.05. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Uzzīmē savu Latviju Apes novada bērnu svētkos Trapenē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

30. maijā jau septīto gadu pēc kārtas Apes novadā bērnu prieki, smaidi un čalas pulcējās Apes novada skolu un kultūras namu bērnu kolektīvu koncertā „Es zīmēju Latviju četros gadalaikos”, šoreiz Trapenē.

Pirms lielā koncerta, dalībnieki ar nelielu atceres mirkli pakavējās pie Ojāra Vācieša piemiņas akmens, lai tālāk dotos svētku gājienā uz Trapenes estrādi.

Trapenes estrāde piepildījās ar dalībniekiem no visa Apes novada – Gaujienas pamatskolas 1. – 4.klases ansamblis, Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas ansamblis un Vidagas izglītības mācību vietas līnijdeju kolektīvs, Apes tautas nama trio, deju kolektīvs “Mazie Nebēdnieki’, “Nebēdnieki”, Gaujienas tautas nama deju kolektīvs “Sīči”, “Kastanītis”, Gaujienas mūzikas un mākslas skolas vokālais ansamblis, Trapenes kultūras nama ansamblis, Gaujienas internātpamatskolas 1.-4. klašu kolektīvs, Trapenes sākumskolas 1. – 4. klases ansamblis, Virešu radošā grupa “Atspole” un skolu apvienotais koris.

Ejot cauri gadalaikiem, bērni ar dzejas rindām, dziesmām un dejām izsapņoja savu zemi, savu Latviju, kuru sirdī ļoti, ļoti mīl un ir laimīgi būt šeit.

Paldies kolektīvu vadītājiem, skolu direktoriem, skolotājiem un visiem čaklajiem palīgiem, par ieguldīto darbu, lai pilnveidotu mūsu bērnus un iemācītu viņiem tikai pašu labāko.  

Paldies svētku dalībniekiem un organizatoriem, režisorei Santai Sārei-Geržai, par svētku sajūtu, par ziemas baltumu, pavasara zaļumu, vasaras  siltumu un rudens krāšņumu.

 

Vairāk foto

 

 

Dalīties:
31. maijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs