21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Senioru deju kolektīvam “Sinda” 15

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 

Svētdienas saulainajā pēcpusdienā Anniņu estrādē izskanēja senioru deju kolektīva “Sinda” 15.gadu jubilejas koncerts “Dzīve, kā tauriņa deja”.

Šajos piecpadsmit gados kolektīvā ir dejojušas vairāk kā 30 dalībnieces, šobrīd 10. Ir izdejotas dažādu tautu dejas, kā arī vadītājas Svetlanas Spalviņas oriģinālhoreogrāfijas.

Paldies visām dejotājām, kas ilgāku, vai ne tik ilgu laiku ir bijušas kopā ar mums. Deja paceļ spārnos, arī mūs viņa ir pacēlusi spārnos un šajā koncertā mēs katrai piecgadei veltījām divas dejas.

Paldies vieskolektīviem, kas atrada laiku un kuplināja mūsu jubilejas pasākumu. Paldies skatītājiem, kuri ir neatņemama sastāvdaļa no koncerta, jo kam tad mēs dejotu, ja nebūtu kas skatās.

Paldies Gaujienas tautas nama vadītājai Laimai par šīs jubilejas pasākuma organizēšanu. Ne jau vienmēr ir jāsēž telpās, mums taču ir tik skaista daba, ka neviena mākslīgi veidota dekorācija to nevar aizstāt. Un kā bija rakstīts uz viena no dāvanu eņģelīša – “Dievs tevi mīl!”, jā patiesi Dievs mūs mīl un tādēļ atsūtīja mums brīnišķīgu laiku.

Paldies pasākuma vadītājai Anitai Ozolai par mums veltītām dziesmām, kuras izskanēja starp dejām. Paldies visiem, kas iesaistījās šī pasākuma organizēšanā.

Lai visiem jauka vasara!

Senioru deju kolektīva “Sinda” vadītāja Svetlana
Dalīties:
19. jūnijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs