28.06. plkst.14:00
Domes kārtējā sēde

 

 

 

 

Saistītie raksti

Aicina uz semināru par stresa mazināšanu un izdegšanu darbā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

PIEKTDIEN,15. jūnijā  no pulksten 10.00 līdz 14.00
CETURTDIEN, 14. jūnijā  no pulksten 13.00 līdz 17.00
Tematiskās vasaras skolas divu dienu seminārs “PAR STRESA MAZINĀŠANU UN IZDEGŠANU DARBĀ”

DĀVJA OZOLIŅA APES VIDUSSKOLĀ APĒ, PASTA IELĀ 26

Semināra nodarbības vadīs psihoterapeite Inese RIEKSTA
Seminārs veselības un labsajūtas atjaunošanai, piedāvājot gan strādājošajiem, gan ikvienam interesentam apgūt stresa pārvaldības prasmes, rast jaunus personīgos risināšanas modeļus stresa pārvarēšanai un profesionālās izdegšanas mazināšanai.

Pilnveidot zināšanas par stresu darbā, par psihoemocionālajiem darba vides  riskiem un profesionālo izdegšanu, apgūt prasmes to mazināšanai. Teorētiskas nodarbības, kam seko praktiskas, vienkāršu vingrinājumu izpildes un apguves nodarbības, kā  profilaktiski sevi uzturēt labā gan fiziskā, gan emocionālā formā mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā.

Semināra nodarbības bez maksas. Aicināti visi interesenti.
Sīkāka informācija un pieteikšanās – zvanot Indrai Levanei, tālrunis 29406867
vai rakstot uz e-pastu: indra.levane@ape.lv

 

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/057  “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”

Dalīties:
5. jūnijs, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen