22.11. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejas sēde

29.11. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Apes novada seniori piedalās Latvijas pašvaldību senioru 55. Simtgades sporta spēlēs

Aizvadītās nedēļas nogalē Apes novada seniori svaru stieņa spiešanā guļus un novusā piedalījās Latvijas pašvaldību senioru 55. Simtgades sporta spēlēs Aizkrauklē un Ķekavā.

Novusā mūsu labākie Līga Vabulniece un Arvis Markus visā sacensību gaitā bija starp līderiem un vēlu vakarā noslēdzoties sacensībām tikai pavisam nedaudz pietrūka līdz medaļām, ieņemot 5 un 6 vietu. Sergejs Valbergs, Jānis Babulis un Aivars Ļuļis spēlēja veiksmīgi un ierindojās dalībnieku saraksta vidusdaļā.

Kā ierasts bez medaļām neatgriezās mūsu spēcīgākie svaru stieņa spiedēji. Uzrādot labus rezultātus un personīgos rekordus savās vecuma grupās un svara kategorijās par 55. jubilejas sporta spēļu čempioniem kļuva Sandis Andersons ar rezultātu 177,5 kg, Oļegs Konoščenoks- 65 kg , Nikolajs Čubukins- 40 kg, Māris Neiders -120 kg, Sudraba medaļas izcīnīja Ēriks Dumārovs-60 kg un Juris Ozoliņš-110 kg. Uzrādot personīgo rekordu-65 kg 5. vietu ieguva Bruno Grabis.

26. jūnijs, 2018, Madara Jakobsone