22.11. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejas sēde

29.11. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

EKO punkts no Dzirnavu ielas 2 tiks pārvietots uz Dzirnavu ielu 14

Informējam, ka jau vasarā veikala “Unibode” teritorija tiks paplašināta, līdz ar to, Apē šķiroto atkritumu konteineri jeb EKO punkts no Dzirnavu ielas 2, tiks pārvietots uz Dzirnavu ielu 14, Komunālās saimniecības pagalmu.

Vēršam uzmanību, ka jaunā EKO punkta, Dzirnavu ielā 14, ierīkošanas laikā, šķirotos atkritumus varēs nogādāt EKO punktā – Robežu ielā vai Apes EKO laukumā “Druvas” teritorijā.

Līdz ko jaunais EKO punkts Dzirnavu ielā 14 tiks sakārtots, iedzīvotāji arī šajā punktā varēs nogādāt šķirotus atkritumus un izmest tos divos speciāli marķētos konteineros, no kuriem viens paredzēts pudeļu, burku stiklam, bet otrs – papīram, polietilēnam, PET pudelēm, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas iepakojumam, metālam.

Atgādinām, ka šķiroto atkritumu konteineros nedrīkst mest sadzīves atkritumus!!!

Apes novada pašvaldība lūdz iedzīvotājus būt iecietīgiem un otrreizējai pārstrādei derīgos materiālus nodot pieejamajos EKO punktos un EKO laukumā.

Veidosim kopā – tīru un sakoptu vidi, kurā mēs paši dzīvojam!

Ilze Ērmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste