21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Līgo svētki Trapenē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

“- Dārgais! Sveicu Tevi svētkos!
– Es tevi arī!…Bet kas šodien par svētkiem?”

Atbilde uz šo jautājumu ir katra paša ziņā, bet 23.jūnijā Trapenes estrādē svētki bija.

“Pirmā satikšanās”, “Gadadiena”, “Mamma un dators”, “Kekss”, “Pazudušais znots”, “Pikniks”, “Pēcsvētku rīts”- šie nelielie skeči veidoja izrādi “Dzīves ainiņas”, kurās katrs ikviens varēja ielūkoties, atpazīt situācijas un izteikt savu viedokli. To visu kuplināja gan pašu aktieru – Santas, Annas un Dzintara – dziedātās dziesmas, gan muzikālās ilustratores – Inga Grigāne un Auce Java. Patīkams pārsteigums bija jaunizveidotais vokālais trio – Santa, Inga, Auce.

Liels paldies par daudzu literāro pirmavotu atrašanu un izrakstīšanu Venerai, kura pārsteidza ar savu aktierspēli. Paldies par atbalstu, par ieteikumiem, padomiem un pleca pielikšanu darba procesā kultūras nama vadītājai Svetlanai Spalviņai, kā arī čaklajai un atsaucīgajai Helvijai Jasinskai.

Līgo vakarā skatītājus priecēja un izklaidēja Santa Briede, kurai laimējies nākt pasaulē tieši Līgo vakarā, un viņu suminājām apaļā jubilejā, Edīte Kārkliņa, Anna Vāciete, Venera Šurkina, Dzintars Peipāns un Ivars Bušs, jeb visi kopā – Trapenes amatierteātris “Kurmis” (rež.Ina Java), pasākumu noslēdzot ar kopdziesmu “Kurmīts šturmē apakš zem’, mēs pa savu tēvu zem’.

We cannot display this gallery


Paldies visiem, kas atnāca! Uz drīzu tikšanos!

Auce Java

 

Dalīties:
29. jūnijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs