21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Sporta diena Trapenes sākumskolā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

29.maija rīts mūs lutināja ar siltu saulīti, tātad- varējām sākt sportot un jautri pavadīt šo dienu. Sporta dienā piedalījās visi sākumskolas bērni, kā arī vecākās pirmsskolas grupas bērni.

Sporta aktivitātes bija daudzveidīgas, bet ,kā jau katru sportu sākot, nepieciešama bija sasveicināšanās un iesildīšanās. To veiksmīgi paveicām ar stafetes palīdzību, nododot koka kociņu nākošajam komandas biedram. Turpinājām ar vingrošanas riņķa vadīšanu cauri visai komandai, virzot to uz priekšu tikai ar roku palīdzību. Grūtāk bērniem veicās ar glāzītes pūšanu no punkta A līdz punktam B. Tiesa gan, pirmsskolas bērniem šajā uzdevumā veicās ievērojami labāk nekā skolas bērniem. Pūšanas prasmes tika krietni attīstītas. Tad bērni mācījās iet uz koka kājām. Patīkami, ka bērni pamācīja cits citu, lai veiksmīgāk tiktu galā ar šo uzdevumu. Lielāko prieku bērniem sagādāja ūdens nešana no viena trauka uz otru ar dažāda izmēra glāzītēm. Saulīte tik ļoti stipri mūs sildīja, ka bērni vēlējās, lai noslēgumā viņus atvēsina ar spainīšos sanesto ūdeni. Tā kā ūdens bija silts, tad bērnu vēlēšanās tika piepildīta. Prieks un pozitīvas emocijas bija redzamas bērnu sejās. Neierasta bija arī bumbiņu mešana grozā ar īpašām brillēm. Bērni pielaikoja brilles un centās trāpīt mērķī. Tā kā pirmsskolas bērniem galviņas vēl ir nedaudz mazākas nekā skolniekiem, tad komandas biedri piepalīdzēja mazākajiem pieturēt brilles, lai arī viņi varētu izmēģināt bumbiņu mest ar brillēm uz acīm. Komandu savstarpējā sadarbība bija jūtama. Bērni ar prieku palīdzēja cits citam.

Pēc sporta aktivitātēm, visi devāmies uz pagasta estrādi, bet katra klase pa savu maršrutu. Katrai klasei bija doti norādījumi, kādi objekti jāapskata savā maršrutā. Satiekoties estrādē visiem tika iedota tautasdziesma. Kopā ar audzinātājām tā tika salikta un pielīmēta, pārbaudīta vai nekas tajā nav sajaukts. Kopīgi tika izskrietas estrādes soliņu rindas… Dienas noslēgumā katra klase tika apbalvota ar saldumiem, lai iztērētā enerģija sportojot, ātrāk atjaunotos.


Diena bija emocijām bagāta un izdevusies!

Līga Akmentiņa
Trapenes sākumskolas sporta skolotāja 
 
Dalīties:
5. jūnijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs