21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Apes novads piedalās krāšņajā Svētku dalībnieku gājienā

Print Friendly, PDF & Email

1.jūlijā Rīgā XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku dalībnieku krāšņajā gājienā braši devās četri Apes novada kolektīvi – Apes tautas nama jauktais koris “Ape”, diriģente Sandra Oto,

Trapenes kultūras nama sieviešu koris “Trapene”, diriģente Ilze Dāve,

Apes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Metenis”, vadītāja Edīte Dauškane

un Virešu saieta nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Virši”, vadītāja Svetlana Spalviņa,

kopā ar domes vadību un darba grupu.

 

Dalībnieki gājienā devās no Brīvības pieminekļa pa Brīvības ielu un šoreiz noslēdzās īpašā, tikai dalībniekiem iekārtotā Svētku kvartālā – Skonto stadionā. Dziesmu un deju svētku lieldraugs Elektrum kopā ar Dziesmu un deju svētku organizatoriem bija sagatavojuši dalībniekiem īpašu dāvanu – Svētku atklāšanas koncertu Skonto stadionā, godinot, sveicot un dāvājot enerģiju katra novada kolektīviem.

Vēlam veiksmi, izturību un raitu dejas soli mūsu dejotājiem, kuriem mēģinājumu grafiks ir paredzēts visu nedēļu, sākot jau no 2.jūlija, savukārt mūsu dziedātājiem vēlam sirds degsmi dziesmā, kuriem svētku mēģinājumi sāksies 5.jūlijā.

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki pieskandinās Rīgu, pulcējot 43290 dalībniekus, t.sk. 16500 kordziedātājus no 427 koriem un 18174 dejotājus no 739 kolektīviem. Svētkos piedalīsies dalībnieki no 118 Latvijas pašvaldībām un 21 pasaules valsts.

 

Ilze Ērmane

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalīties:
3. jūlijs, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs