27.09. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Piedalās Vidzemes dārza svētkos

Vidzemes plānošanas reģions( VRP) ik  gadu pulcē 26 enerģiskus un drosmīgus uzņēmējus un darītājus. Karstā  piektdienas  17 .augusta pusdienlaikā bijām aicināti, Apes novada pašvaldības pārstāvji, uz Vidzemnieku dārza svētkiem, kas tiek rīkoti jau septīto gadu . Šogad pasākums notika Lubānas novadā atpūtas kompleksā “Ezernieki”, Indrānu pagastā. Skaista ezera krastā, jaukā un omulīgā atmosfērā viesmīlīgi tika uzņemts ikviens prasmīgs darītājs un katras pašvaldības pārstāvis .

Pasākuma laikā tika prezentēti video stāsti par katru no 26 uzņēmējiem, kurus par veiksmīgiem atzinušas un godināšanai nominējušas Vidzemes pašvaldības .

Apes novads šogad šai nominācijai izvirzīja mūsu pilsētiņas un novada floristi Dinu Semjonovu, atzinīgi vērtējot Dinas pienesumu pilsētvides iekārtošanā, kā arī  iedzīvinot ar saviem interesantajiem darbiem kaimiņu pagastu teritorijas un saviesīgus pasākumus. Dina atsaucīgi piedalās un rāda savas prasmes radošajās darbnīcās Vidzemes reģiona  veidotos kopīgos pasākumos un pārrobežu aktivitātēs.Viņas darbi mazpilsētai dod īpašu atšķirīgu garšu, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ļauj redzēt atkal pa kādam interesantam objektam, ko apbrīnot, gūt patīkamas emocijas un ar ko lepoties. Dinas pašas mīļākie darbi ir kāzu dekori un lielformāta noformējumi pasākumiem un videi, taču ik sezonu rodas arvien  jaunas idejas un tiek pilnveidotas prasmes  jaunos darinājumos.

Šogad Dina pārsteidz ar īpašām galvas rotām no stieplītēm un akmentiņiem.Vidzemes plānošanas reģiona organizatorus ļoti uzrunājis Dinas radītais vides objekts  Jaunlaicenes  muižas „makans ”, kas mūsu puses cilvēkiem pazīstams nu jau ne pirmo sezonu. Radošumu un uzņēmību kas izstaro no Dinas darbiem, savā apsveikuma uzrunā godinot Dinu, saņemot nomināciju Vidzemnieku dārza svētkos, atzinīgi vērtēja novada pašvaldības vadītājs Jānis Liberts, vienlaicīgi vēlot Dinai vēl daudz jaunu ieceru, ko radīt, pilnveidot un sasniegt.

Šis bija jauks pozitīvu emociju piepildīts pasākums, kurā ir iespēja ne vien atzinīgi novērtēt mūsu izvirzītā pretendenta prasmes, bet pamanīt cik plaša un dažāda ir mūsu uzņēmējdarbības vide. Cik mēs Latvieši esam lieli sava amata prasmju kaldinātāji, uzņēmīgi, izdomas bagāti , čakli darītāji, savas zemes mīlētāji. Vidzeme ,ceļš ved augšup!

Baiba Vadone
Apes novada uzņēmējdarbības speciāliste