22.11. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejas sēde

29.11. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Apes novada pašvaldība aicina pieteikties uz ekonomista vakanci

Apes novada pašvaldība aicina pieteikties uz ekonomista vakanci (1 amata vieta, uz nenoteiktu laiku)

Darba devējs – Apes novada dome, nodokļa maksātāja reģistrācijas Nr.90000035872, juridiskā adrese Stacijas iela 2, Ape, Apes novads, LV-4337

Amats – ekonomists

Darba laiks:
Normālais darba laiks (8 stundas dienā, 40 stundas nedēļā)

Galvenie darba pienākumi:

Sagatavot budžeta projektu, veikt tā izpildes kontroli un analīzi, sagatavot budžeta grozījumu projektus, ievadīt datus grāmatvedības uzskaites programmā, sniegt atskaites pēc pieprasījuma, kontrolēt naudas līdzekļu pareizu un ekonomisku izlietošanu, izmaksu analīze, sastādīt ieņēmumu un izdevumu tāmes no valsts un pašvaldības budžeta finansētajiem pasākumiem,  un citi pienākumi.

Prasības kandidātiem:

Augstākā/vidējā profesionālā izglītība grāmatvedībā un/vai ekonomikā, finansēs;
Valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana un to piemērošana grāmatvedības jomā;
Pieredze pašvaldības darbā, pašvaldības budžeta plānošanā, veidošanā;
Pieredze grāmatvedības jomā, finanšu dokumentu uzskaitē;
Spēja plānot un organizēt savu darbu;
Spēja analizēt un pieņemt profesionālus lēmumus, augsta atbildības sajūta, precizitāte;
Teicamas datora lietošanas prasmes;
Labas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā.

Motivācijas vēstuli un dzīvesgājuma aprakstu (CV) sūtīt uz e-pastu: administracija@ape.lv ar norādi „Ekonomists” vai iesniegt personīgi Apes novada domes Klientu apkalpošanas centrā (Stacijas iela 2, Apē, Apes novadā).

24. augusts, 2018, Madara Jakobsone