Dziesmu svētku pašvaldības koordinatoru godināšana - Apes novads

16.08. plkst.14:00 Domes ārkārtas sēde

16.08. plkst.14:15 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas un Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēdes

27.08. plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības jautājumu un Sociālo jautājumu pastāvīgā komitejas sēdes

30.08. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Dziesmu svētku pašvaldības koordinatoru godināšana

20. jūlija pēcpusdienā, Rīgas Latviešu biedrības namā tika aicināti Dziesmu svētku pašvaldības koordinatori uz pateicības pasākumu.

“Gan Svētku laikā, gan gatavojoties tiem, ļoti nozīmīgu darbu veikuši Dziesmu svētku pašvaldību koordinatori. Šis ir tas brīdis, lai no visas sirds pateiktos koordinatoriem par paveikto, lielo kopdarbu veidojot’’.

Svētkus atklāja un uzrunu teica Kultūras ministre Dace Melbārde, Latvijas Nacionālā Kultūras centra direktore Signe Pujāte, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pašvaldību koordinatore Inga Ziediņa-Lagzdona un par svētku sajūtu un jautrību rūpējās šarmantais Valters Krauze.

Laima Poševa Gaujienas tautas nama vadītāja
Apes novada kultūras darba organizatore

6. augusts, 2018, Madara Jakobsone