27.06 plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Dziesmu svētku pašvaldības koordinatoru godināšana

Print Friendly, PDF & Email

 

20. jūlija pēcpusdienā, Rīgas Latviešu biedrības namā tika aicināti Dziesmu svētku pašvaldības koordinatori uz pateicības pasākumu.

“Gan Svētku laikā, gan gatavojoties tiem, ļoti nozīmīgu darbu veikuši Dziesmu svētku pašvaldību koordinatori. Šis ir tas brīdis, lai no visas sirds pateiktos koordinatoriem par paveikto, lielo kopdarbu veidojot’’. 

Svētkus atklāja un uzrunu teica Kultūras ministre Dace Melbārde, Latvijas Nacionālā Kultūras centra direktore Signe Pujāte, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pašvaldību koordinatore Inga Ziediņa-Lagzdona un par svētku sajūtu un jautrību rūpējās šarmantais Valters Krauze.

 
Laima Poševa Gaujienas tautas nama vadītāja
Apes novada kultūras darba organizatore

 

Dalīties:
6. augusts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs