21.02. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.02. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

23.septembrī Apē – Pierobežas rudens gadatirgus. Pieteikšanās beigusies!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 

Tradicionālais Pierobežas rudens gadatirgus Apē notiks svētdien, 23.septembrī  Avotu ielas un Apes pilsētas estrādes apkārtnē no plkst. 9.00  līdz 14.00.

Apes pierobežas gadatirgus pēdējos gados gan pircējiem, gan visdažādākajiem pārdot gribētājiem kļuvis ļoti iecienīts un plašs.Arī šajā rudenī laipni gaidam gan pircējus, gan pārdevējus uz Pierobežas rudens gadatirgu.

Pieteikšanās uz gadatirgu BEIGUSIES!!!

 INFORMĀCIJA TIRGOTĀJIEM:

Saskaņā ar 2017. gada 1. septembrī spēkā stājušos Pagaidu kārtību, kā tiek saskaņota un organizēta tirdzniecība publiskās vietās Apes novada teritorijā, tirgotāji  iesniedz  organizatoriem tirdzniecības  pieteikumu,  aizpildot anketu,norādot arī sev nepieciešamo platību  kā arī iepriekš samaksā  noteikto   tirdzniecības vietas nodevu. Pieteikums  ar pievienotiem dokumentiem jāiesniedz, nosūtot  uz  elektroniskā pasta adresi tirgus@ape.lv, vai personīgi nogādājot  Apes novada domē ,Stacijas ielā 2, 1.stāvā pie uzņēmējdarbības specialistes Baibas Vadones.

Tā kā pieredze rāda,ka  pieteikumu gadatirgum  ir ļoti daudz, tirgotāju izvietojumam tiek plānotas arī papildus teritorijas.Tirgotājiem, kas jau iesūtījuši (vai personīgi iesnieguši ) pieteikumus, tirdzniecības atļaujas tiks izsūtītas pa e-pastu vai izsniegtas tikai pēc tirdzniecības vietas nodevas nomaksas, kas jāveic elektroniski vai personīgi iemaksājot novada domes kasē laikā līdz  š.g. 17.septembrim. Tirdzniecības atļaujas tirgotājiem būs jāuzrāda, ierodoties gadatirgū. Bez tam iepriekš pieteikušies  dalībnieki  var veikt tirgus nodevas nomaksu un saņemt  tirdzniecības atļauju arī  tirgus dienā, 23.septembrī  Apes novada domē, 1. stāvā  no plkst. 6.30 līdz 9.00.

Lūgums reģistrētajiem tirgotājiem neierašanās gadījumā par to brīdināt organizatorus,zvanot! Tirgotājiem gadatirgū ierašanās līdz plkst. 8.00. Brīdinām, ka pēc šī laika neaizņemtās tirdzniecības vietas tiks atvēlētas citiem tirgotājiem.

Sīkāka informācija – pa tel. 29436225, e-pasts tirgus@ape.lv (Baiba Vadone ), kā arī  Apes novada mājaslapā

Esiet gaidīti Apē uz lustīgu andeli!

Pieteikuma anketa

Pagaidu kārtība, kādā tiek saskaņota un organizēta tirdzniecība publiskās vietās Apes novada teritorijā

Saistošie noteikumu Nr.18/2015 “Par pašvaldības nodevām Apes novadā”

Rekvizīti  tirdzniecības vietas nodevas nomaksai:
Apes novada dome
Juridiskā adrese – Stacijas iela 2, Ape, Apes novads, LV-4337
Reģ. Nr. 90000035872; PVN Reģ. Nr. LV9000003587
Bankas konts: LV28HABA0551025833523
Bankas kods: HABALV22

 

 

 

 

Dalīties:
29. augusts, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs