Saistītie raksti

Velobrauciens “Lai ripo!”

Print Friendly, PDF & Email

 

Jau ceturto reizi Gaujienā norisinājās velobrauciens “Lai ripo!”, kurš tika organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/057 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā” ietvaros.

Šogad velobraucienā piedalījās 102 dalībnieki. Paši mazākie varēja piedalīties bērnu braucienā, 7-9 gadi jauni veica 1 km distanci, bet liekākie saviem spēkiem mērojās 5 km, 12 km vai 24 km distancēs.

Otro gadu sporta klasē tika izcīnīts “DAKO Ziemeļvidzeme” kauss, kuru šogad ieguva Mārīte Knēta un Zigmārs Zučiks.

Specbalvas no mūsu atbalstītājiem saņēma jaunākie un vecākie brauciena dalībnieki, kuplākā ģimene – Poļaku ģimene no Alūksnes un ātrākais velobraucējs – deklarētais gaujienietis 12 km distancē – Austris Kalniņš.


Par skaistajām medaļām paldies Ilvai un Karīnai Harkinām.

Par brīvā laika izklaidēm mazākajiem sportistiem parūpējās Klinta Bernarte.
Paldies par gardo putru Lilitai Bernartei!
PALDIES visiem atbalstītājiem: SIA “Vaidens”, “Mežvalde AD”, “Vidzemes Mērnieks”, SIA “Dino & co”, SIA “Grotes AB”, SIA “Very Berry”, SIA”Karjeru serviss”, SIA “Veloprofs.lv”, biedrībai “Ravels”, Gaujienas pagasta pārvaldei, Gaujienas infocentram, Santai Pilmanei un Zigmāram Zučikam.

Raivis un Dzintars saka PALDIES visiem, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā!

Velobrauciena rezultāti
Bildes facebook.com albumā “Lai ripo!” 2018
Raivis Kalniņš
Gaujienas pagasta sporta organizators
Dalīties:
6. septembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs