23.05. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības 
komitejas sēde

30.05. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Zinību diena Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Smej septembris ar košiem rudens rakstiem…

Uzzied rudens košās dālijās un bērnu smaidos, ievijas asteru pušķos un mārtiņrozēs… Tāda atnāca pirmā skolas diena Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā 3.septembrī.  Skolas zālē pulcējās skolēni, skolotāji, vecāki, lai svinīgi sagaidītu jauno mācību gadu. To šogad visiem palīdzēja izdarīt Margaritas Stārastes pasakas varonis Zīļuks. Sekojot līdzi pasakas ilustrācijām ekrānā, noklausījāmies zināmo pasaku skolotājas Dagnijas Pakalnes lasījumā, lai iegaumētu tās mācību – esi atsaucīgs, izpalīdzīgs, līdzjūtīgs pret citiem, lai to pašu sagaidītu arī sev. Zīļuks uzrunāja skolēnus, lika tiem līdzdarboties atraktīvās dziesmās, lai solis būtu raits jaunajā mācību gadā. Veiksmes novēlējumus skolēniem teica direktore Ieva Zariņa, kā labu piemēru minot pagājušā gada mācību rezultātus – gan skolēnu vidējo gada atzīmi, kas bija krietni virs 7 ballēm, gan rezultātus 9.klases valsts pārbaudes darbos, kas, rudenī apkopoti un izanalizēti, pierāda procentuāli augstāku vidējo vērtējumu kā citās lauku skolās. (VISC statistika). Apsveikuma vārdus teica Apes novada domes izpilddirektors Viesturs Dandens, priecājoties par to, ko skolas kolektīvs veicis, sagatavojot skolu jaunajam darba cēlienam, un vecāku padomes priekšsēdētāja Sanita Sproģe, novēlot skolai izturību  jebkādos laikos.

Klašu kolektīvi no Zīļuka saņēma simbolisku dāvanu – ozolzīles, ko katrs skolēns iestādīs sev tuvā vietā – vai nu mājas, vai skolas apkārtnē -, tā apliecinot sevi kā daļiņu no mūsu kopējās Latvijas, godinot tās simtgadi. Ozols ir spēka un  varenības simbols, mūžības zīme, zīles – lasītas no ozoliem pie skolas – dod šai veltei īpašu nozīmi. Zīļu maisiņus papildināja emocionāli klāt pieliktie spēka vārdi, kas ļauj apzināties gan laimes, gan dzīves jēgas nozīmi.

Sirsnīgs sveiciens 1.septembra svētkos visiem skolotājiem, īpaši mūsu kolēģei Anitai Grizānei, kura pēc skolā nostrādātajiem 19 gadiem dodas pelnītā atpūtā, skolas tehniskajiem darbiniekiem, skolēniem un viņu vecākiem! Lai mums visiem kopā bagāts rudens un ražens jaunais darba cēliens!

Vairāk foto

 
Ilze Zilbere
skolotāja

 

 

 

 

Dalīties:
4. septembris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs