22.11. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejas sēde

29.11. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Valkā informatīvais seminārs par atbalstu lauksaimniekiem, jaunāko ģenētikā

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, Valkā notiks informatīvais seminārs.

Jaunumi valsts un ES atbalstā lauksaimniekiem.
Lauksaimniecības datu centra informācija.
Jaunākā ģenētika gaļas lopkopībā.

Norises vieta: Brantu pagasta pārvalde, SIA „Vidzemīte” zāle, Rīgas iela-71, Brantu pagasts, Smiltenes novads, LV 4729
Datums: 17.10.2018. plkst. 10. 00

Programma:

Laiks Tēma Lektors
10.00-11.00 Jaunumi valsts un ES atbalstā lauksaimniekiem , IMA Valda Empele
Valkas konsultācijas biroja  uzņēmējdarbības konsultante
11.00-11.30 Pārraudzības datu iesniegšanas kārtība, tipiskākās kļūdas. Pārraudzības lapu aizpildīšana zīdītājgovīm,
lecināšanas datu paziņošana
Vija Paegle
LDC Ziemeļvidzemes reģiona vecākā referente
11.30-11.45 Kafijas pauze
11.45-14.00 Intensīvās un ekstensīvās gaļas liellopu šķirnes raksturojums. Jaunākā ģenētika gaļas lopkopībā Vizma Sileniece
SIA “Silenieces ciltsdarba serviss”
Gaļas un piena liellopu Eksterjera vērtētāja
14.15-15.00 Gaļas liellopu audzēšana – Galovejas šķirne, Brantu pagasts P/S Zaķīši saimniece Jolanta Duncīte Vizma Sileniece
SIA “Silenieces ciltsdarba serviss”
Gaļas un piena liellopu Eksterjera vērtētāja

Sertificētās personas, zemnieki, kam ir apliecības pārraudzības darba veikšanai, piena paraugu noņemšanai, apsēklošanai, reģistrācijas lapās būs obligāti jāieraksta apliecības vai sertifikāta nr., lai saņemtu sertifikātu par noklausītām stundām.

Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2017/8, 16.01.2017 .

Aktivitāte „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā ” ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS.

Laima Āboltiņa
Smiltenes novada domes