Saistītie raksti

Aicinājums Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas bijušajiem skolniekiem un absolventiem

Print Friendly, PDF & Email

 

 

2019. gadā 9. oktobrī mūsu skola svinēs savu 80.dzimšanas dienu. Mēs, skolas kolektīvs, esam pārliecināti , ka daudzi skolas bijušie skolnieki, absolventi būtu priecīgi uzdāvināt savai skolai kopā 80 LABUS DARBUS.

Idejas realizācija – laika posmā   no 2018. gada 9. oktobra līdz 2019. gada 9. oktobrim.

 Jūs varat organizēt skolēniem diskotēkas, koncertiņus, popularizēt savas profesijas, organizēt dažādas meistarklases, apmācot mūsu skolēnus kaut kādā jomā, novadīt sporta aktivitātes, konsultēt dažādos jautājumos, rīkot sarunas par veselīgu dzīvesveidu, par dzīves pieredzi, ceļojumu iespaidiem utt. Mums var noderēt jūsu atbalsts, organizējot skolas pasākumus, aktivitātes. Jūsu labais darbs var būt paredzēts gan visiem skolēniem kopā, gan atsevišķām klasēm, grupām, tikai meitenēm vai zēniem u.c. Par visu varam vienoties , vajag tikai jūsu ierosinājumus  un piedāvājumus.

Paldies par pirmajiem labajiem darbiem  Andrim Liepiņam, Rūtai Ķelpei!

CERAM, KA MŪSU IDEJA JŪS UZRUNĀ un IEDVESMO, tāpēc GAIDĪSIM LABOS DARBUS, SAZINOTIES AR SKOLAS VADĪBU, IZMANTOJOT SOCIĀLOS TĪKLUS, SAZVANOTIES vai SATIEKOTIES PERSONĪGI .

 

Dalīties:
1. novembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs