17.10. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Alūksnē aicina kopīgi pavadīt dienu dzīvnieku mājā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Šo sestdien, 1. decembrī biedrība “Astes un Ūsas” sadarbībā ar aktīviem alūksniešiem aicina pievienoties kopīgā pasākumā “Prieka diena ķepaiņiem”. Tā laikā paredzēts iepriecināt dzīvnieku mājā mītošos dzīvniekus, kā arī sekmēt, lai tie Ziemassvētkus varētu sagaidīt siltās mājās. Tiek aicināts piedalīties ikviens, lai pastaigā izvestu 20 suņus un samīļotu vairākus desmitus kaķu. Pasākuma dalībnieki tiek aicināti nest pārtiku, rotaļlietas, segas, traukus un jeb ko citu, kas varētu sniegt siltumu grūtajā ikdienā. Pasākuma laikā dzīvniekiem paredzēta fotosesija, tāpēc īpaši aicināti atsaukties fotogrāfi, kuri būtu ar mieru piedalīties, lai pēc tam fotogrāfijas izmantotu māju meklējumos ķepaiņiem.

Ja vēlaties fotogrāfēt vai jums ir piemērotas lietas, kas varētu noderēt skaistai fotosesijas noformēšanai – aicinām sazināties ar biedrību. Pasākums paredzēts ārā, tāpēc dalībnieki aicināti ģērbties silti. Sākums no plkst. 13.00, Alūksnē, Ošu ielā 5.

Informācija par pasākumu 

Papildu informācija: 29477535

Dalīties:
27. novembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs