19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Iespēja amatniekiem un mājražotājiem doties mācību braucienā uz Igauniju

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Projekta “Coop Local”  ietvaros sadarbībā ar pārrobežu partneriem no Igaunijas  turpināsim bagātināt savu pieredzi un šoreiz aicinām Apes novada amatniekus un mājražotājus 23. un 24.novembrī piedalīties mācību braucienā uz Igauniju. Tā ietvaros viesosimies Uhti atklātajā rokdarbu studijā, uzzināsim par aktivitātēm Mooste muižā, apmeklēsim Seto muzeja dažādu rokdarbu un amatniecības izstrādājumu veikalu, uzzināsim par Verskas amatnieku biedrības “Kirävüü” darbību un piedāvājumu, kā arī viesosimies ziepju darbnīcā un podnieku studijā.

Nekad nav par vēlu apgūt kaut ko jaunu, paplašināt savu redzesloku, uzsākt vai dažādot savu saimniecisko darbību. Šis būs 2 dienu pasākums, kurā gūsim pieredzi, viesosimies, uzklausīsim, vērtēsim, mācīsimies ko jaunu un radošu. Šoreiz amatniekus lūdzam ņemt  līdzi vismaz 2 savus  amatniecības izstrādājumus kopīgai izstādei, prezentācijai. Tā pat informējam, ja esi uzņēmējs Apes novadā un vēlies pieteikt savu dalību šai aktivitātei, tad Tev jārēķinās ar savas saimnieciskās darbības de minimis atbalstu (sīkāku informāciju par de minimis atbalstu skatīt šeit), kas tiks aprēķināts par šo mācību braucienu. Lūgums informāciju par savu līdzšinējo  de minimis atbaltu, kas saņemts pēdējo 3 gadu laikā sūtīt uz e-pastu: daiga.bojare@ape.lv. Bet ja arī neesi amatnieks vai mājražotājs, bet vēlies tāds būt – droši vari pieteikties šim braucienam.

Lūdzam  pieteikties mācību braucienam līdz 14.novembrim, sazinoties ar uzņēmējdarbības speciālisti  Baibu Vadoni, mob.tel. 29436225 e-pasts: baiba.vadone@ape.lv, vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel. 64307213 vai mob.tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv.

Aktivitātes tiek organizētas INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. Est-Lat14 “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”) ietvaros.

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Baiba Vadone
Uzņēmējdarbības speciāliste

 

Dalīties:
1. novembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen